Camper Park Tarczyński Stadion Wrocław

Data utworzenia: 2022-08-02

Camper Park Tarczyński Stadion Wrocław to dobrze wyposażone miejsce przystanku dla osób podróżujących kamperami.

Stadion leży przy autostradowej obwodnicy stolicy Dolnego Śląska. W pobliżu są przystanki węzłowe tramwajów, autobusów i kolei, którymi można szybko dostać się do centrum Wrocławia.

Camper Park: Terminy otwarcia, dojazd

Parking dla kamperów jest czynny codziennie, przez całą dobę. Wyjątkiem są dni, kiedy we Wrocławiu swoje mecze rozgrywa piłkarska reprezentacja Polski.

Dojazd do Camper Park Stadion Wrocław prowadzi przez bramę A od strony al. Śląskiej. Przy szlabanach należy wybrać przycisk „Info” i na hasło „Camper Park” ochrona go otworzy. Dalej dojazd oznakowany jest piktogramami.

Ważne: Teren jest strzeżony i monitorowany. Można tu przyjeżdżać ze zwierzętami.

Strefa serwisowa w Camper Park Tarczyński Stadion Wrocław

Strefa serwisowa zlokalizowana jest pod esplanadą. Składa się z płyty najazdowej, kratki ściekowej oraz kolumny serwisowej. W strefie serwisowej można zlać wodę szarą użytkową i wodę czarną bytową oraz nabrać wody świeżej.

Kolumna serwisowa wyposażona jest w kran do poboru czystej wody, szufladę zrzutową do opróżniania kaset WC, oddzielny kran do płukania kaset. Ulokowana tuż obok strefa zrzutu wody szarej to płyta najazdowa o wymiarach 5x5 m. Wokół jest dużo wolnego miejsca, co umożliwia swobodne manewry oraz wjazd tyłem i przodem.

Camper Park na Tarczyński Stadion Wrocław ma dwie wydzielone strefy. Miejsca, gdzie mogą parkować kampery do wysokości 4 m oraz stanowiska dla niższych pojazdów - do 3,5 m. Ograniczenia wysokości oznaczone są przy wjeździe do danej części.

Do wyboru są miejsca zadaszone oraz na otwartej przestrzeni. Jedno miejsce dla kampera ma wymiar 5 na 10 m. Przy miejscu postojowym możliwe jest podłączenie do prądu (16A). Jedna skrzynka elektryczna przypada na cztery kampery.

Wymagana rezerwacja za pośrednictwem formularza.

Więcej miejsc