CityFit na Starym Mieście

To już 10. klub sieci CityFit w Polsce. Oficjalnie otwarty we Wrocławiu 7/8 kwietnia 2017 roku, ma siedzibę na Starym Mieście, a zajmuje aż 1900 mkw. powierzchni.

To już 10. klub sieci CityFit w Polsce. Oficjalnie otwarty we Wrocławiu 7/8 kwietnia 2017 roku, ma siedzibę na Starym Mieście, a zajmuje aż 1900 mkw. powierzchni. 
Nowocześnie zaaranżowana, dwupoziomowa przestrzeń treningowa wyposażona została w prestiżowy sprzęt TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness. Jest tam 11 stref aktywności, a wśród nich: sala fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa sztuk walki, strefa cross functional oraz nowość w CityFit – strefa relaksu, gdzie można odpocząć po treningu. Klubowicze mogą korzystać również ze strefy fit test, wyposażonej w urządzenia do kompleksowych pomiarów ciała i monitorowania postępów. Jednym z nich jest innowacyjny FitQuest, na którym można sprawdzić poziom fitnessowego IQ. 
Sieć CityFit stawia na pełną dostępność: wszystkie kluby czynne są 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą na wzór odcisku palca. Bezpośrednio przy klubie zlokalizowany jest parking na 380 miejsc. Klubowicze mają zniżki na parking.

Jak mówi menedżer klubu Ilona Wilk: – Niezależnie od tego, czy ćwiczycie regularnie, mieliście dłuższą przerwę czy też będzie to wasza pierwsza przygoda z fitnessem, gorąco zapraszam do CityFit. Nasza sieć słynie z doskonałej atmosfery i również we Wrocławiu dbamy o to, by klub stał się miejscem, do którego będziecie przychodzić z przyjemnością.

Na jesień 2017 r. zapowiadane jest otwarcie kolejnej placówki CityFit we Wrocławiu – w galerii Wroclavia.

Galeria

Więcej miejsc