Cuda na Kiju Bar & grill

Data utworzenia: 2022-08-05

Naszym celem jest przybliżenie smaków szaszłyków z różnych stron świata. Chcemy odczarować szaszłyka naszym gościom, aby było cudnie.

Cuda na Kiju Bar & grill - godziny otwarcia

poniedziałek 16:00 - 1:00
wtorek - niedziela 12:00 - 1:00

 

Nowatorsko podchodzimy do polskiej bogatej kuchni, która jak najbardziej może znaleźć się na kiju.

CUDA NA KIJU zostały wyróżnione w prestiżowym przewodniku kulinarnym Gault & Millau 2019 w kategorii POP

Dlaczego CUDA NA KIJU?

C Człowiek, czyli my! Młoda, pełna energii i doświadczona załoga, która tworzy to miejsce. Kreatywny i wyjątkowy zespół, który z uśmiechem zadba i ugości. Łączy nas wyjątkowa więź, wieloletnia przyjaźń. Jesteśmy wielką rodziną i dbamy o to, żebyś i Ty czuł się u Nas wyjątkowo.

U Ulubione przez Was miejsce w centrum Wrocławia na popołudniowy lunch z przyjaciółką, spotkanie biznesowe, piwo ze znajomymi z dawnych lat, czy wino z ukochaną osobą

D Design, który zdecydowanie odbiega od pozostałych miejsc pod nasypem. Jest u nas jasno i przytulnie, a wnętrze w pełni współgra z naszą nazwą.

A Atmosfera, którą tworzymy razem z Wami, daje nam energię, aby szczerze i bez kompleksów eksperymentować kulinarnie i barmańsko. Tworzymy miejsce, do którego chce się wracać.

N Nabite na kija dania inspirowane przede wszystkim podróżami, które w sposób wyjątkowy otwierają nasze umysły na nowe doznania smakowe i kulturowe. W naszej restauracji jesteśmy w stałym kontakcie z gośćmi. Dzięki otwartej kuchni możemy obserwować cały proces tworzenia szaszłyków: od przygotowywania marynat do ich skwierczącego finału.

A Alkohole i napoje wybieramy starannie. Indywidualnie i szczerze podchodzimy do potrzeb naszych gości. Koktajle i drinki przygotowujemy z sercem, aby wprawić Was w cudowny nastrój.

K Kucharze to niewyczerpywalne źródło pomysłów i inspiracji. Szef kuchni jest młody, twórczy i otwarty na nowe doznania smakowe i estetyczne. Pomimo ograniczonej formy jaką jest „jedzenia na patyku” kipi twórczymi pomysłami, a w jego rękach nasze szaszłyki stają się prawdziwymi cudami na kiju. Cała załoga kucharzy z zaangażowaniem i miłością odczarowuje dla Was tradycyjne danie jakim jest szaszłyk i przedstawia Wam w kompletnie nowej, innowacyjnej formie. Na kiju lądują dania mięsne od tradycyjnej kury przez baraninę, kończąc na owocach morza i daniach wegańskich. Szef trzyma pieczę nad kuchnią, ale nie ogranicza swoich współpracowników i pozwala (sobie i pozostałym) na eksperymenty.

I Imprezka w większym gronie? Jasne, dajcie znać wcześniej, dogadamy wszelkie szczegóły!

J Jakość – to przede wszystkim! Staramy przedstawić Wam produkty wyjątkowe, od lokalnych dostawców, ale także alkohole i napoje cenione i szanowane przez największych kulinarnych wyjadaczy.

U Uważnie słuchamy Waszych opinii (za które dziękujemy!) i staramy się sprostać wszelkim wymaganiom.

Świat jest piękny i smakuje doskonale.

CUDA NA KIJU

Galeria

Cuda na Kiju Bar & grill w social mediach

Więcej miejsc