Dobra Karma - Brunch & Café

Data utworzenia: 2022-08-09

Dobra Karma to kooperatywa pasjonatów gotowania, którzy po licznych zagranicznych wojażach postanowili stworzyć wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Wrocławia

Dobra Karma - Brunch & Café - godziny otwarcia

wtorek 12:00 - 19:00
środa - czwartek 12:00 - 20:00
piątek - sobota 12:00 - 21:00
niedziela 12:00 - 17:30

 

Chcemy dzielić się swoją pasją: tworzeniem niezapomnianych, fantastycznych kulinarnych doznań. Specjalizujemy się w sezonowej kuchni w której pierwsze skrzypce gra lokalny produkt. Staramy się czerpać jak najwięcej inspiracji z rodzimych tradycji kulinarnych, jednak nasza miłość do kuchni i otwartość na świat owocuje niekiedy międzynarodowymi fuzjami kulinarnymi.

Wszystko co znajdą Państwo w naszej ofercie wykonujemy sami od podstaw, nie bazujemy na półproduktach. Stawiamy na świeże zioła i własną produkcję - pesto do pizzy i makaronu, syropy używane przez barmanów czy oliwy smakowe. Wiele spośród używanych składników pochodzi od lokalnych dostawców, rolników, od których sami dostarczamy je do naszej kuchni.
 
Znajdą Państwo u nas zawsze idealnie skomponowane połączenia smakowe, a doskonała selekcja win dopełnia kulinarną ucztę dla zmysłów.

Menu zgodnie z sezonem

Znajdziecie u nas dania mięsne, wegetariańskie, wegańskie i bez glutenu. Oprócz tego skosztujecie pyszne pizze wykonywane zgodnie z genuańską recepturą (przywiezioną z jednych z wojaży właścicieli restauracji) z autorskimi kompozycjami składników.
 
Do picia oferujemy pyszne koktajle, lemoniady, różne odmiany aromatycznych herbat i naparów, a także wysokiej jakości kawę z lokalnej palarni Czarny Deszcz.
 
W ofercie posiadamy również piwa wyłącznie z lokalnych, dolnośląskich, rzemieślniczych browarów (Browar Widawa, Sobótka Górka, Browar Probus, Browar 100 Mostów, Browar Profesja i inne).
Nasza karta win pełna jest wyjątkowych, starannie wyselekcjonowanych etykiet z całego Świata, win naturalnych, biologicznych, biodynamicznych, a także wegańskich. Mamy również bardzo rozbudowaną selekcję win z Dolnego Śląska.
 
Organizujemy imprezy okolicznościowe, specjalne eventy dla grup zorganizowanych, a także tematyczne spotkania oparte o ideę Food & Wine Pairingu podczas których to nasi specjaliści od kuchni i wina prezentują doskonale skomponowane połączenia smakowe.
 
Od 2017 roku znajdziecie nas Państwo w jednym z dwóch najbardziej prestiżowych przewodników po restauracjach na Świecie, mowa o Żółtym Przewodniku Gaullt&Millau.

Galeria

Dobra Karma - Brunch & Café w social mediach

Więcej miejsc