Faluś

Data utworzenia: 2024-06-27

Oto historia Falusia, krasnala z Wrocławia, który odnalazł swoje przeznaczenie na falach wodnej zabawy.

Oto historia Falusia, krasnala z Wrocławia, który odnalazł swoje przeznaczenie na falach wodnej zabawy.

Wszystko zaczęło się od jego niepohamowanej fascynacji zjeżdżalniami w aquaparkach. Wędrował przez całą Polskę, zjeżdżając ze wszystkich zjeżdżalni, od tych najstarszych po najnowsze konstrukcje, aż w końcu zjechał ze zjeżdżali w Aquapark Wrocław.

Po tym zjeździe zrozumiał, że to miejsce jest dla niego. Postanowił sprawić, aby każdy, kto odwiedzi Aquapark Wrocław poczuł się jak na tropikalnej wyspie pełnej przygód. Tak więc, osiedlił się na wygodnym pontonie przed wejściem głównym do Aquaparku, zawsze gotowy do rozmowy i zabawy.

Zawsze uśmiechnięty, z kolorowym drinkiem w dłoni, Faluś wprowadza odwiedzających w tropikalny nastrój, który towarzyszy każdej chwili spędzonej na falach wodnej zabawy.

Dzięki Falusiowi, Aquapark we Wrocławiu stał się nie tylko miejscem do zabawy, ale również tropikalną oazą, gdzie w każdej chwili można poczuć się jak na wakacjach!

Faluś zamieszkał w Aquaparku by w ciągu dnia propagować wodne rozrywki, a nocą pilnować bawiących się tam krasnali. Tak, tak. Kiedy zapada zmierzch Park Wodny opanowują mali mieszkańcy Wrocławia. Co więcej, mają do swojej dyspozycji część ukrytą pod Wzgórzem Andersa, o której duzi ludzie mogą tylko pomarzyć. Można sobie tylko wyobrazić, jak wspaniałe atrakcje kryją się w krasnalowym Aquaparku.

Galeria

Więcej miejsc