Freudek

Data utworzenia: 2022-07-12

To do niego wszystkie krasnale udają się ze swoimi problemami egzystencjalnymi. A on ma dla nich zawsze czas i dobrą radę.

Oto Freudek, najbieglejszy psychoanalityk w krasnoludkowym świecie. Myśleliście, że krasnale nie mają zmartwień? Zdziwilibyście się widząc kolejki, jakie ustawiają się do Freudka pod Instytutem Pscyhologii Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Dawida. Tam mieści się jego gabinet terapeutyczny i słynna malutka kozetka, na której strapione skrzaty znajdują wytchnienie i pomoc.

Freudek, spadkobierca jednego z najwybitniejszych psychiatrów, jacy kiedykolwiek stąpali po Ziemi, ma niesamowicie przenikliwy umysł, rozległą wiedzę z przeróżnych dziedzin życia, a także wyjątkowy zmysł psychoanalityczny, dzięki któremu jest w stanie wyjaśnić i zinterpretować każdy sen i pomóc rozwiąząć wszelakie problemy natury duchowej.

Zła wiadomość jest taka, że Freudek nie przyjmuje w swoim gabinecie innych stworzeń niż krasnale. Dlatego też ludzie nie mają możliwości umówienia się na wizytę. Cóż, należy tylko żałować, bo tak wybitnych specjalistów w świecie człowieka to ze świecą szukać.

Galeria

Więcej miejsc