Galeria Sztuki Współczesnej Arttrakt

Galeria prezentuje sztukę współczesną, ze szczególnym uwzględnieniem malarstwa. W ofercie znajdują się dzieła klasyków i młodych artystów.

Galeria sztuki ARTTRAKT prowadzona jest przez historyka sztuki Idę Smakosz-Hankiewicz. Prezentujemy sztukę współczesną ze szczególnym uwzględnieniem malarstwa Proponujemy prace, które według nas warte są uwagi, które intrygują, wnoszą nowe wartości, lub te, których wartość już została doceniona. W związku z tym program galerii kształtuje się na dwóch płaszczyznach.

Z jednej strony prezentacja artystów będących już klasyką polskiej sztuki współczesnej a z drugiej współpraca z artystami zaczynającymi dopiero swoją artystyczną karierę. Głównym założeniem galerii jest promocja różnych postaw i form działalności artystycznej poprzez organizowanie wystaw indywidualnych i zbiorowych, wydawanie katalogów, działalność edukacyjną (warsztaty artystyczne dla dzieci, zajęcia plastyczne), uczestnictwo w festiwalach i targach sztuki.

Obok działalności promocyjnej, Galeria zajmuje się również: Sprzedażą dzieł sztuki Doradztwem przy tworzeniu kolekcji. Doborem obrazów do biur i lokali użytkowych

Galeria

Więcej miejsc