GOjump Park Trampolin Wrocław

Data utworzenia: 2022-08-02

GOjump to największy park trampolin w Polsce. Na powierzchni 3,5 tysiąca metrów kw. jest kilkanaście trampolin, skoczni i innych konstrukcji.

GOjump Park Trampolin - ceny biletów

Bilety Cena Cena przez internet
normalny  39 PLN 35 PLN
ulgowy 29 PLN 25 PLN
grupowy 32 PLN/os. 29 PLN/os.
karnet 5 wejść 140 PLN  
karnet 10 wejść 240 PLN  

 

GOjump Park Trampolin-godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 10:00 - 21:00
sobota - niedziela 9:00 - 21:00

 

GOjump przy ul. Długosza 59 we Wrocławiu to największy park trampolin w Polsce (3500 mkw.).

Tuż koło areny głównej, na której znajdują się trampoliny (750 m kw.), jest strefa wrzutów do kosza, basen z gąbkami, 40-metrowa megatrampa, boisko do gry w zbijaka i 1,8 metrowa poduchą pneumatyczną, na którą śmiało można skakać.

W GOjump Park Trampolin działa także strefa akrobatyczno-cyrkowa i największa na Dolnym Śląsku skocznia dla rowerów, snowboardów, rolek i hulajnóg.

Wysokiej klasy wyposażenie (podłoga gimnastyczna, lustra, drabinki, przyrządy do ćwiczenia akrobatki, ścieżka airtrack) umożliwi bezpieczny trening amatorów i zawodowców.

GOjump dla amatorów i pasjonatów

We wszystkich strefach obecni są znakomicie przeszkoleni trenerzy. Wśród nich zawodowcy i zarazem opiekunowie dydaktyczni, którzy prowadzą zajęcia i zadbają o rozgrzewkę przed ćwiczeniami. 

GOjump to miejsce dzieci z rodzicami, nastolatków oraz dorosłych, którzy chcą się zabawić lub wzmocnić mięśnie całego ciała i nieźle się zmęczyć. A także dla osób, które chcą szlifować formę na nartach, deskach, rowerach i rolkach. Można tu nas trenować cały rok różne ewolucje, które później przydadzą się na śniegu, na wodzie czy w terenie

Minimalny wiek gości to 4 lata, dla młodszych dostępna jest strefa malucha.

Wejścia do parku są zawsze o pełnych godzinach dlatego warto przyjść 10 minut wcześniej żeby zdążyć się przebrać. Na miejscu znajdują się szatnie z prysznicami, kawiarnia oraz parking.

Galeria

GOjump Park Trampolin Wrocław w social mediach

Powiązane wydarzenia

Więcej miejsc