Hotel Patio ***

Data utworzenia: 2015-10-19

Hotel Patio usytuowany jest w dwóch malowniczych kamieniczkach 50 metrów od wrocławskiego Rynku, w cieniu jednej z największych wrocławskich świątyń.

Wyjątkowa architektura obiektu łączy w sobie piękno dziewiętnastowiecznej fasady z nowoczesnym wnętrzem.

Hotel Patio to idealne miejsce dla wszystkich podróżujących do Wrocławia zarówno w celach turystycznych, jak i biznesowych. Lokalizacja w samym sercu miasta zapewnia szybki dojazd komunikacją miejską zarówno z Dworców PKP i PKS , jak i z wrocławskiego lotniska.

Goście znajdą tu 50 komfortowych, eleganckich pokoi – każdy z prywatną łazienką, klimatyzacją, TV oraz dostępem do bezpłatnego, szerokopasmowego Internetu Wi-Fi.

Do dyspozycji oddajemy pokoje LUX z łóżkiem małżeńskim, pokoje TWIN oraz STANDARD - idealne podczas pobytów biznesowych oraz przestronne, rodzinne, dwupokojowe APARTAMENTY. 

Oprócz części hotelowej odwiedzający mogą skosztować wyśmienitej kuchni w bezglutenowej Restauracji Patio, specjalizującej się w daniach kuchni polskiej i europejskiej. Restauracja zaprasza również rodziny z dziećmi, na które czeka dedykowane menu dla najmłodszych.

Hotel Patio to również nowoczesne, świeżo wyremontowane sale konferencyjne z kompleksowym wyposażeniem technicznym. Sale, mieszczące do 60 osób, świetnie sprawdzają się podczas konferencji, prezentacji firmowych i spotkań biznesowych, szkoleń oraz warsztatów. Zapewniamy pełne zaplecze cateringowe w postaci przerw kawowych oraz lunchu.

Wifi / Parking / Restauracja
 

Szczegóły

  • 50 pokoi

  • 80 łóżek

  • wifi
  • parking
  • restauracja

Galeria

Więcej miejsc