HotSpot! Beach Bar Plaża miejska

Największa sztuczna miejska plaża w Polsce ma aż 15 tysięcy metrów kwadratowych. To świetne miejsce na relaks dla miłośników zabawy na świeżym powietrzu

Hot Spot Beach Bar jest podzielona na dwie strefy.

W części rekreacyjnej są leżaki, hamaki i ogromne parasole. Jak na prawdziwej plaży są palmy, a wieczorem, już po zachodzie słońca, HotSpot oświetlają nastrojowe lampy.
W tym sektorze jest duży bar oraz taras, który raz jest parkietem dla miłośników wieczornych potańcówek, a innym razem sceną.

W tym roku organizatorzy zapewniają dużo słońca, muzyki i tańca. Odwiedzający HotSpot Beach Bar będą mieli okazję odbyć podróż po różnych gatunkach muzycznych. Od gorących południowych rytmów, przez lata '80, '90, wszelkie odmiany house'u, trapy, techno, jazz, pop, hip-hop, funk.

Poza wydarzeniami muzycznymi HotSpot zaprasza również na różnego rodzaju prelekcje: spotkania ze znanymi podróżnikami lub cykl zatytułowany Sex On The Beach w ramach, którego poruszane będą różne aspekty seksualności, randkowania, relacji międzyludzkich.

Siatka, boule i Gruba Ryba

Strefa druga przeznaczona jest dla miłośników aktywnego wypoczynku. Tu jest boisko do siatkówki i badmintona, boisko do nożnej dla dzieci, tor do skimboardu oraz miejsce do gry w boule.

HotSpot Beach Bar to miejsce przyjazne dzieciom. Przygotowano tu kącik do zabaw dla najmłodszych i ścianę do wspinaczki w wersji mini.

Osoby planujące spędzić cały dzień na piasku nie muszą obawiać się, że zgłodnieją. W tym roku w ofercie foodtruckowej znajdą się: Gruba Ryba - food truck znany z najlepszej w mieście fish&chips, kuchnia egipska, pizza z Happy Little Truck oraz lody z Rondo Cafe. Do tego szeroki wybór win, alkoholi i softów.

HotSpot Beach Bar czynny jest:

poniedziałek - czwartek, godz. 12:00-23:00;
piątek, godz. 12:00 - 2:00,
sobota, godz. 10:00 - 2:00
niedziela, godz. 10:00 - 22:00

 

Ważne: plaża znajduje się nad Odrą, ale jej gości obowiązuje zakaz kąpieli w rzece. Tym bardziej, że w tym miejscu jest ona szczególnie niebezpieczna, jest tu głęboko, a nurt silny.

Wstęp bezpłatny.

Galeria

Więcej miejsc