HotSpot Beach Bar – Plaża miejska

Data utworzenia: 2022-07-22

HotSpot Beach Bar jest największą sztuczną plażą na Dolnym Śląsku – ma aż 15 tys. metrów kwadratowych. To świetne miejsce na relaks czy rekreację.

W HotSpot Beach Bar urządzono doskonałe miejsce na chillout z zajęciami jogi, siatkówki plażowej oraz sceną z koncertami gwiazd w tle. Nie zabraknie także dobrego jedzenia i różnych trunków.

Jak dojechać do HotSpot Beach Bar Wrocław?

HotSpot Beach Bar znajduje się przy ul. Wejherowskiej 34 na Pilczycach tuż przy moście Milenijnym i hali Orbita. Na miejsce dojedziemy samochodem. Auto można zostawić na bezpłatnym parkingu przy hali Orbita.

W okolicę HotSpot Beach Bar dojedziemy także komunikacją miejską, czyli:

  • autobusami linii: 119, 319 (przystanek most Milenijny),
  • tramwajami linii: 70, 74 (po północnej stronie mostu Milenijnego od strony Osobowic).

Bilety MPK Wrocław najłatwiej kupić w tramwaju lub autobusie. Na panelu biletomatu należy wskazać wybrany bilet i przyłożyć kartę do czytnika. Zakoduje się on na karcie. Uwaga, urządzenie nie drukuje papierowych wersji. Bilety można kupić także w automatach przy przystankach i w kioskach.

Godziny otwarcia HotSpot Beach Bar

HotSpot Beach Bar czynny jest codziennie, jednak jego funkcjonowanie zależy od pogody.

HotSpot Beach Bar - godziny otwarcia:
poniedziałek 15:00 - 23:00
wtorek 15:00 - 23:00
środa  15:00 - 23:00
czwartek 15:00 - 23:00
piątek 15:00 - 24:00
sobota 12:00 - 24:00
niedziela 12:00 - 23:00
Sezon na chillout nad Odrą trwa zwykle do końca września, czas ten może jednak zostać skrócony, kiedy prognozy pogody nie będą nastrajały do wypadów w plener.

HotSpot Plaża Miejska – wydarzenia, koncerty

HotSpot to wielka plenerowa imprezownia. Plaża nad Odrą jest podzielona na kilka stref. Pierwsza z nich to klub pod chmurką. W tej części znajdują się leżaki i stoliki, które osłonięte są przez parasole. To jednak również dobra miejscówka dla miłośników słonecznych kąpieli.

Za dobry nastrój gości w tej części HoSpot Beach Bar odpowiadają didżeje oraz doskonale wyposażone bary z koktajlami, drinkami, piwami kraftowymi i drobnymi przekąskami. W chłodne dni do dyspozycji gości są koce i pledy, a w barach ciepłe napoje.

W strefie aktywnej rozrywki znajduje się boisko do siatkówki plażowej, kącik zabaw dla dzieci oraz miejsce, w którym organizowane są spotkania wielbicieli jogi. W tej części organizowane są także eventy i warsztaty, np. „Noc spadających gwiazd” oraz warsztaty rękodzielnicze.

Ważnym miejscem jest strefa koncertowa, gdzie co roku występują znane w całej Polsce gwiazdy. Bywali tu już m.in.: Mrozu, Sanah czy Monika Brodka.

Co można zjeść na HotSpot Beach Bar?

Na HotSpot Beach Bar stałym rezydentem jest Projekt Pizza. W menu plenerowej knajpki znajduje się kilkadziesiąt rodzajów pizzy, sałatki, makarony, naleśniki oraz zupy. Zanim zgłodniejemy, możemy zdecydować się na przystawki, takie jak: podpłomyki, bruschette albo śliwki w boczku. Dania są także w wersji dla młodszych plażowiczów.

W HotSpot można zdecydować się także na specjały kuchni angielskiej: fish & chips, krewetki w panko, krewetki w cieście, panierowane kalmary oferowane przez Grubą Rybę Food Truck, który na dobre zadokował w pobliżu mostu Milenijnego.

Na plażę nad Odrą regularnie zajeżdżają różne foood trucki, m.in. z burgerami, a po desery zawsze warto się wybrać do budki reklamującej się szyldem Polish Lody.

Galeria

HotSpot Beach Bar – Plaża miejska w social mediach

Więcej miejsc