HotSpot! Beach Bar Plaża miejska

Największa sztuczna miejska plaża w Polsce ma aż 15 tysięcy metrów kwadratowych. To świetne miejsce na relaks dla miłośników zabawy na świeżym powietrzu

HotSpot! Beach Bar  - plaża nad Odrą - jest podzielona na dwie strefy.

W części rekreacyjnej są leżaki, hamaki i ogromne parasole. Jak na prawdziwej plaży są palmy, a wieczorem, już po zachodzie słońca, HotSpot oświetlają nastrojowe lampy.
W tym sektorze jest duży bar oraz taras, który raz jest parkietem dla miłośników wieczornych potańcówek, a innym razem sceną.

W tym roku organizatorzy zapewniają dużo słońca, muzyki i tańca. W programie są m.in.

  • animacje dla dzieci;
  • spotkania i prelekcje, np. dla mam (zajęcia z chustowania, itp)
  • atrakcje dla seniorow (spotkania oraz aktywność fizyczna)
  • studenckie czwartki;
  • ćwiczenia fizyczne w plenerze: SUP oraz Beer Yoga.

Poza wydarzeniami muzycznymi HotSpot zaprasza również na różnego rodzaju prelekcje: spotkania ze znanymi podróżnikami lub cykl zatytułowany Sex On The Beach w ramach, którego poruszane będą różne aspekty seksualności, randkowania, relacji międzyludzkich.

Siatka, boule i Gruba Ryba

Strefa druga przeznaczona jest dla miłośników aktywnego wypoczynku. Tu jest boisko do siatkówki i badmintona, boisko do nożnej dla dzieci, tor do skimboardu oraz miejsce do gry w boule.

HotSpot Beach Bar to miejsce przyjazne dzieciom. Przygotowano tu kącik do zabaw dla najmłodszych i ścianę do wspinaczki w wersji mini.

Ważne: plaża znajduje się nad Odrą, ale jej gości obowiązuje zakaz kąpieli w rzece.

Wstęp bezpłatny.

Galeria

Więcej miejsc