Kawiarnia – Pokruszone

Połączenie idei miejsca dla pracujących rodziców opiekujących się dziećmi, z naszą miłością do pieczenia tortów zaowocowało powstaniem nowego miejsca.

 To właśnie my wyszliśmy z tą inicjatywą – tworząc nasze Pokruszone marzenie w samym sercu miasta. Każdego dnia spędza tutaj miło czas zarówno wielu rodziców, jak i dzieci.

Świetnie oświetlona przestrzeń z widokiem na wrocławski Park Staromiejski, kącik dla dzieci, najlepszej jakości kawa z pysznym ciachem - dla każdego coś dobrego! Dlaczego DH Renoma? Wybraliśmy przestronny lokal w centrum miasta, z dobrym dojazdem, a także windą przystosowaną dla wózków dziecięcych. Jest to odpowiednie miejsce zarówno do pracy, jak i zabawy! Co u nas ciekawego? Strefa malucha w Pokruszonym to nie tylko miejsce zabawy dla dzieci – organizujemy tam mnóstwo wydarzeń, które z pewnością zainteresują rodziców i ich pociechy. Wachlarz wydarzeń jest bardzo szeroki.

Dla dzieci przygotowujemy imprezy okolicznościowe jak mikołajki czy halloween, warsztaty o różnorodnej tematyce, spotkania z aktorami czy specjalistami jak logopeda. Dbamy też o mamy – przygotowujemy wiele spotkań, które ułatwiają im codzienne życie ze swoimi pociechami.

Dotyczą one tematyki porodu, psychologicznego podejścia do zrozumienia swojego dziecka, rozmowy z położną czy tworzenia odpowiedniej diety dla maluszka.

Oprócz tego, odbywają się ciekawe warsztaty - między innymi profesjonalny brafitting czy chustonoszenie oraz wspólna joga.

Galeria

Więcej miejsc