Krasnal Innowator

Data utworzenia: 2022-07-06

Atrybuty Innowatora to połączone ze sobą dwa puzzle „BIZNES” i „INNOWACJA”, symbol współpracy w symbiozie jako klucz do innowacyjnych rozwiązań.

Przy wejściu do Centrum Innowacji i Biznesu Politechniki Wrocławskiej stoi na straży Krasnal Innowator. Jego głównym atrybutem są połączone ze sobą dwa puzzle „BIZNES” i „INNOWACJA”. Ma to symbolizować jednolitą materię i współpracę w idealnej symbiozie jako klucz do innowacyjnych rozwiązań.

Krasnal Innowator codziennie przypomina jak ważnym jest, by nauka i biznes współdziałały ze sobą w dobrej relacji.

Czuwa nad współpracą Uczelni z biznesem, zapraszając przedsiębiorców i instytucje do Centrum Innowacji i Biznesu Politechniki Wrocławskiej, które prowadzi kompleksową obsługę szerokich form kooperacji z Politechniką Wrocławską, od zleceń po projekty B+R. Inicjuje multidyscyplinarne spotkania naukowców z przedsiębiorcami, łączy zespoły naukowe, pomaga sprostać wyzwaniom stojącym przed firmami w ich rozwoju.

Potrzyj puzzle, które trzyma Krasnal Innowator, a najprawdopodobniej otrzymasz wszelką pomyślność i obfitość w biznesie. Autorką Krasnala Innowatora jest wrocławska rzeźbiarka Beata Zwolańska-Hołod.

Galeria

Więcej miejsc