Krasnale basenowe: Plumplumek, Bulbulek, Ratuś i Helpik

Data utworzenia: 2022-07-11

Jest ich czterech: Plumplumek, Bulbulek, Ratuś i Helpik. Z zamiłowania wodniacy, z powołania ratownicy, stoją na straży bezpieczeństwa na basenach.

Jest ich czterech: Plumplumek, Bulbulek, Ratuś i Helpik. Z zamiłowania wodniacy, z powołania ratownicy, stoją na straży bezpieczeństwa na basenach Wrocławskiego Centrum Spa.

Miłośnicy sportów wodnych, których przed laty połączyła wspólna pasja – pływanie. Plumplumek i Bulbulek to para doskonałych nurków, która spędza na basenie całe dnie. Swoje pierwsze wodniackie szlify zdobywali nurkując w Odrze, jednak czające się tam niebezpieczeństwa skłoniły ich do dania nura w bezpieczne wody basenów Wrocławskiego Centrum Spa.

Helpik i Ratuś to doskonali pływacy, których czujność niejeden już raz uratowała gości basenu. Współpraca obu krasnali układa się doskonale: jeden gwiżdże, wszczynają alarm, a drugi wyławia nieszczęśników przy pomocy kija ratunkowego. Ich pomoc bardzo cenią sobie zawodowi ratownicy, z którymi w wolnych chwilach krasnale ucinają sobie pogawędki.

Do ich obecności przywykli także goście Spa, którzy czują się znacznie lepiej wiedząc, że nad ich bezpieczeństwem czuwają cztery czujne pary oczu. Niejeden stały bywalec Centrum przyzna bez wahania, że od kiedy pojawiły się tam krasnale basenowe, miejsce to zyskało niepowtarzalny urok.

Galeria

Więcej miejsc