OKWineBar

Data utworzenia: 2022-08-10

Restauracja OKWineBar Między Mostami wraz z Winiarnią i Sklepem znajduje się w porcie jachtowym we Wrocławiu, przy ul. Księcia Witolda 1.

OKWineBar - godziny otwarcia

poniedziałek - środa 12:00 - 22:00
czwartek - niedziela 12:00 - 23:00

 

Restauracja OKWineBar Między Mostami wraz z winiarnią i sklepem znajduje się w porcie jachtowym we Wrocławiu, przy ul. Księcia Witolda 1. Właścicielką jest Katarzyna Obara – dziennikarka, prezenterka telewizyjna, restauratorka i koneser wina. Stworzyła miejsce, gdzie spotykają się: smak, jakość, unikalność i otwartość na oczekiwania gości. 

Otwarta kuchnia pozwala podglądać pracę kucharzy przygotowujących zamówione dania. Atrakcyjna dla samotnie konsumujących. Karta dań w tygodniu i w weekendy jest zwięzła i autorska, ale przede wszystkim rzetelna, oparta na produktach sezonowych. OKWineBar to także winiarnia, która oferuje największy wybór win we Wrocławiu. Ponad 2 tysiące butelek reprezentuje najważniejsze winiarskie regiony świata, od oczywistych: Francji, Włoch i Hiszpanii aż po Liban, Gruzję, Kanadę czy Słowację. Jest oferta win z  win z Polski. Dla miłośników szampana wyjątkowa propozycja bąbli na kieliszki: od Moet&Chandon i Veuve Clicquot aż po Cavę, Prosecco i Sekty. Na zakończenie lub rozpoczęcie spotkania szeroki wybór destylatów: od grappy, przez koniaki po whisky single malt.

Na życzenie organizowane są degustacje win z dowolnego regionu świata, które można kupić w sklepie OKWineBar. 

Sala wyposażona w mulitmedialny sprzęt, który pozwala zamienić sale konferencyjne na mniej formalne miejsce. Miejsce idealne również do wspólnego przeżywania rozgrywek sportowych i specjalne menu oraz kącik dla dzieci.

Przestronny taras, z niepowtarzalnym widokiem na Odrę i port jachtowy, to wymarzone miejsce na kontynuację gorących dyskusji na świeżym powietrzu z kieliszkiem wina lub koniaku. Hamaki i leżaki oraz bar szampański idealnie wprowadzą atmosferę lata i wakacji.

OKWineBar w social mediach

Więcej miejsc