OVO Bar & Restaurant

Data utworzenia: 2022-08-08

OVO Bar & Restaurant wyróżnia się autorskim menu restauracyjnym, bogatą ofertą koktajli, otwartą kuchnią, a także pięciogwiazdkowym serwisem.

OVO Bar & Restaurant - godziny otwarcia

niedziela - czwartek 6:30 - 23:00
piątek - sobota 6:30 - 00:00

 

Otwarta kuchnia oznacza, że goście nie tylko widzą proces przygotowania potrawy w kuchni, lecz mają również bezpośredni kontakt z kucharzami. Ostatni szlif w przygotowaniu niektórych dań następuje już na restauracyjnym stoliku. 

Specjalnością OVO Bar & Restaurant są tapas m.in. chorizo podawane z emulsją z pomarańczy oraz potrójnie gotowanym ziemniakiem i miętą, czy krewetka z chili, czosnkiem i malinami, skropiona chlebową oliwą.  

W karcie dań znajdują się oryginalne propozycje z wykorzystaniem tylko najświeższych produktów sezonowych oraz regionalnych. Menu jest skomponowane z najciekawszych dań nowoczesnej polskiej kuchni, jak również potraw inspirowanych wyrazistymi kulturami kulinarnymi, przede wszystkim śródziemnomorską. Płaszczka a la meuniere z cukinią i liśćmi kaffiru, a na deser parfait z mango i matchy to tylko kilka pozycji z aktualnie obowiązującej karty.

Szefem kuchni jest Piotr Apanel, który pracował wcześniej w czterech restauracjach uhonorowanych gwiazdką Michelin, w tym w restauracji Gordona Ramsay’a w Londynie.

W sezonie letnim dania OVO Bar & Restaurant można próbować na zielonym patio, gdzie odbywają się koncerty i wystawy. 

OVO Bar & Restaurant działa w hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw, zaprasza gości o każdej porze dnia i na każdą okazję.

OVO Bar & Restaurant w social mediach

Więcej miejsc