Pałac Brzeźno SPA & Golf

Data utworzenia: 2022-07-29

Zabytkowy Pałac otoczony malowniczym parkiem - wymarzone miejsce na relaks na łonie natury. Hotel, SPA, pole golfowe i restauracja zaledwie 25 min. od Wrocławia

Pałac Brzeźno SPA & Golf to miejsce pełne relaksu, wyciszenia, spokoju, położone w sercu natury. To idealne miejsce na wymarzone wesele jak z bajki, niezapomniane uroczystości i wyjątkowe spotkania biznesowe. Zabytkowy obiekt otoczony jest malowniczym parkiem oraz profesjonalnym 18-sto dołkowym polem golfowym.

W Pałacu, Domku Klubowym oraz Domku nad stawem znajdują się pokoje hotelowe(41), każdy urządzony w innym stylu, strefa Wellness & SPA (4 sauny, tężnia solankowa, jacuzzi,prysznic wrażeń) z popularnymi Łaźniami piwnymi i winnymi, Restauracja Pałacowa oraz Bar.

Pobyt w Pałacu obfituje w wiele możliwości aktywnego wypoczynku, jak korty tenisowe, minigolf, rowery, nordic walking oraz trasy spacerowe i rowerowe. Restauracja Pałacowa bazuje na lokalnych produktach, często z własnego, ekologicznego ogrodu, a dania przyrządzane są w sposób tradycyjnych. To wszystko zaledwie 25 min od Wrocławia!

Galeria

Pałac Brzeźno SPA & Golf w social mediach

Więcej miejsc