Pasaż Niepolda

To miejsce, położone kilkaset metrów od Rynku, przy ul. Ruskiej, jest jednym z najczęściej wybieranych przez żądną zabawy młodzież.

Znajduje się tu kilka popularnych klubów, z których część zmieniała charakter i nazwy tak, jak dorastali odwiedzający je goście. Ale są miejsca legendarne, co nie oznacza, że zmieniły się w sale muzealne.

Klub Bezsenności to jedna z najbardziej popularnych miejscówek na weekendowym szlaku studentów, szukających dobrej zabawy. Obszerne sale, kameralne pokoje oraz pomieszczenie dla palaczy wypełniają się szczelnie gośćmi. Didżeje oferują zwykle muzykę środka, aktualne przeboje i nieśmiertelne hity z dawnych czasów. To fachowcy z dużym doświadczeniem, doskonale wiedzą, jak rozruszać uczestników zabawy, która nierzadko kończy się tańcami na stołach.

Kolejne pokolenie młodzieży przyciąga także G.A.F.A., w której oprócz klasycznych dyskotek organizowane są m.in. karaoke, transmisje wydarzeń sportowych.

W Pasażu Niepolda działają także: Melanż – klub muzyczny, w którym odbywają się dyskoteki, podobny charakter ma klub Głuchy Telefon.

Więcej miejsc