Restauracja Przyjaciele i Znajomi

Data utworzenia: 2022-08-02

Klimatyczna restauracja w dawnym podmiejskim dworku wrocławskich fabrykantów. Ładne wnętrza, a od wiosny do jesieni – spory ogródek przyciągają gości.

Przyjaciele i Znajomi - godziny otwarcia

poniedziałek 11:00 - 22:00
wtorek - sobota 10:00 - 22:00
niedziela 12:00 - 00:00

 

Przyjaciele i Znajomi to restauracja w malowniczej części Wrocławia, w przedwojennej willi braci Alexander przy ul. Grunwaldzkiej 98. To dwa kroki od Parku Szczytnickiego i zaledwie 10 minut drogi od Hali Stulecia. Unikalny wystrój oraz niezwykła atmosfera miejsca połączona z wyśmienitą współczesną kuchnią polską, powoduje, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Restauracja Przyjaciele i Znajomi oferuje 5 przestronnych sal, dwa niezależne bary, ogródek przed lokalem na 130 miejsc oraz parking dla 25 samochodów. W restauracji organizowane są koncerty, milongi, przedstawienia, imprezy zamknięte i rodzinne spotkania okolicznościowe, a podczas ważnych wydarzeń sportowych można się tu umówić na oglądanie transmisji z przyjaciółmi i znajomymi.

W menu znajdują się obiady, pizze, bogaty wybór drinków, soków, napoi i lodów.

Od wiosny do pierwszych zimnych dni Przyjaciele i Znajomi zapraszają do ogródka. A przy nim jest piaskownica i domek do zabaw dla dzieci.

Galeria

Restauracja Przyjaciele i Znajomi w social mediach

Więcej miejsc