Graciarnia Pizza Pub

Data utworzenia: 2015-06-04

Modny, młodzieżowy klub w centrum Wrocławia. Artystowski wystrój sprawia, że każda twórcza dusza dobrze się tu czuje.

Graciarnia Pub Cafe - godziny otwarcia

poniedziałek - wtorek 13:00 - 23:00
środa - czwartek 13:00 - 01:00
piątek - sobota 13:00 - 3:00
niedziela 13:00 - 23:00

Graciarnia to trzy sale, klimatyczne wnętrza pełne „gratów” oraz mnóstwo tajemnic i zakamarków do odkrycia. Jeśli pogoda pozwala otwieramy dla was nasz ogródek w dziedzińcu kamienicy, w którym możecie odpocząć od zgiełku miasta.

Za barem czeka na was przemiła obsługa złożona ze starych pijaków i meneli oraz sympatycznych barmanek, tworząca luźną atmosferę miejsca, dzięki której można się poczuć jak u siebie.

Szukasz miejsca na spotkanie w gronie znajomych, ale jeden lubi krafty, drugi whisky, a trzeci to by się napił takiego drinka nie za słodkiego, nie za kwaśnego, czwarty szuka opcji wegańskiej, a piąty nie może zostawić swojego psiaka samego w domu… i jak tu wyjść razem na miasto? Wiadomo! Do Graciarni  

Graciarnia stoi dobrymi kraftowymi piwami, niemałą kartą drinków, a półka z alkoholami ugina się pod możliwościami wyboru. Czworonogi mile widziane i zawsze dostaną miskę wody. Do przekąszenia oferujemy przepyszną włoską pizzę na wysokiej jakości składnikach w wersjach klasycznych, wegetariańskich i wegańskich.

Menu.

Galeria

Graciarnia Pizza Pub w social mediach

Więcej miejsc