Specjalistyczny sklep zoologiczny „Mr. Fox – Animal Concept Store”

Oferujemy produkty ręcznie robione, piękne wizualnie i unikatowe. Karmy bezzbożowe, wysokomięsne i weterynaryjne.

Specjalistyczny sklep zoologiczny „Mr. Fox – Animal Concept Store” to odpowiedź nawet na największe wymagania klientów. Nasz sklep stacjonarny mieści się na ul. Władysława Łokietka 7, we Wrocławiu. Od lipca 2018 roku działa również sklep internetowy i blog www.mr-fox.pl.

Specjalizujemy się w produktach niedostępnych w przeciętnych sklepach zoologicznych, ręcznie robionych i na zamówienie. Prowadzimy sprzedaż artykułów dla psów, kotów i gryzoni. Kochamy kolory! Nasza oferta produktów wciąż się powiększa. Oferujemy produkty ręcznie robione, piękne wizualnie i unikatowe. Karmy bezzbożowe, wysokomięsne i weterynaryjne.

Popularnościa cieszą się naturalne suplementy diety, przysmaki i ekologiczne kosmetyki. Wnętrze sklepu zaplanowaliśmy tak, abyś czuł się komfortowo, natomiast nasi wykwalfikowani pracownicy zapewnią Tobie i Twojemu pupilowi najlepszą obsługę.

Mamy również małą bibliotekę z prasą naukową na temat zwierząt, którą można przeglądać w każdej chwili, rozsiadając się w wygodnych fotelach. Nasz lokal zawsze rozpoznasz po pięknej dużej witrynie. Bardzo kochamy zwierzęta, dlatego nie popieramy ich sklepowych hodowli, za to pomagamy w adopcjach. Tak też trafił do nas kotek Bączek, który zamieszkał u nas w sklepie na stałe. Uwielbia odwiedziny klientów i radosne mizianie za uszkiem.

Galeria

Więcej miejsc