Spy Shop

Data utworzenia: 2021-12-21

Spy Shop to sieć sklepów detektywistycznych, prywatni detektywi i rzetelne źródło wiedzy.

Spy Shop to sieć sklepów detektywistycznych, prywatni detektywi i rzetelne źródło wiedzy. Z nami zabezpieczysz swój dom lub działkę, zapewnisz bezpieczeństwo bliskim, wykryjesz zdradę partnera/ki lub zdemaskujesz nieuczciwego pracownika.

Oferujemy sprzęt najwyższej jakości, doceniony przez służby specjalne.

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc.

Sklep detektywistyczny

W sklepie Spy Shop kupisz profesjonalny sprzęt wykorzystywany w akcjach służb bezpieczeństwa, detektywów i amatorów szukających prawdy.

W asortymencie znajdziesz:

  • ukryte kamery i dyktafony,
  • wykrywacze metali,
  • lokalizatory GPS,
  • gaz pieprzowy, paralizatory, pałki teleskopowe,
  • alkomaty.

Działamy na rynku od 2007 roku. Pomagamy w wyborze urządzenia, montażu i zapewniamy opiekę serwisową. Gwarantujemy szybką i dyskretną wysyłkę.

Zniżki z Nasz Wrocław

  • Status Podatnika i Status MAX: 15% na produkty z listy - tutaj
  • na hasło „Nasz Wrocław” otrzymasz zniżkę 30% na kalibrację alkomatów w punkcie przy ulicy Ślężnej 146. Tel. kontaktowy: +48 71 700 04 14

Zapraszamy również do sklepu Spy Optic, w którym znajdziesz m. in. noktowizory, fotopułapki, celowniki i sprzęt do outdooru.

Prywatny detektyw Wrocław

Potrzebujesz osoby do zadań specjalnych? Skorzystaj z usług naszego prywatnego detektywa. Na Twoje zlecenie zdobędzie dowody zdrady, wykona test na ojcostwo, przeprowadzi śledztwo gospodarcze, pomoże w sprawie spadkowej i ustaleniu majątku, a także odnajdzie poszukiwaną osobę.

Specjaliści ze Spy Shop GOLD świadczą usługi VIP, takie jak zabezpieczenie spotkań biznesowych lub wykrywanie podsłuchów, a także prowadzą szkolenia dla firm dotyczące inwigilacji i kontrinwigilacji.

Skuteczne działania z zachowaniem prywatności klienta to dla nas najważniejszy cel.

Blog dla pasjonatów szpiegostwa

Pasjonujesz się światem detektywów? Poznaj najsłynniejszych szpiegów, najtrudniejsze do złamania szyfry i kryminalne historie.

Blog detektywistyczny sklepu SpyShop to również miejsce, w którym znajdziesz rankingi urządzeń, gotowe sposoby na wykrycie zdrady lub nieuczciwości i szokujące historie klientów, którzy dzięki produktom ze sklepu odkryli prawdę.

Galeria

Więcej miejsc