Stara Odra Beach Bar Plaża miejska

Gorący piasek, wielkie parasole, dobrze wyposażony bar i pogodna muzyka - Stara Odra Beach Bar przy Mostach Trzebnickich, błyskawicznie zyskała grono miłośników

Stara Odra Beach Bar leży tuż przy pętli tramwajowej przy ul. Zawalnej. To gwarantuje wygodny dojazd z najodleglejszych dzielnic Wrocławia.

I tu sprawdza się przepis na odpoczynek doskonały. Potrzebny jest ciepły piasek, leżaki, plażowe parasole jak z tropików, dobrze zaopatrzony bar i wspaniały widok, w którym przenikają się elementy industrialne (Mosty Trzebnickie) i czysta przyroda. Na plaży jest także strefa zabaw dla dzieci.

Do odwiedzin zachęca bogaty program wydarzeń. Oczywiście, goście mogą po prostu wygodnie relaksować się w leżakach w cieniu lub w słońcu. Albo wziąć udział w zajęciach jogi i fitness, posłuchać koncertu jazzowego, potańczyć na piasku lub na parkiecie lub podziwiać pokaz fair show.

Propozycji zajęć, spotkań, zabaw ciągle przybywa. Ich zapowiedzi pojawiają się na profilu Stara Odra Beach Bar.

Organizatorzy zachęcają: bierzcie stroje kąpielowe, szorty, kąpielówki i przychodźcie, bawcie się. Niech będzie jak w wakacje na Hawajach.

Wstęp jest bezpłatny.

Galeria

Więcej miejsc