Vertigo Jazz Club & Restaurant

Klub i restauracja Vertigo powstały z potrzeby stworzenia miejsca, w którym każdy fan jazzu będzie czuł się wyjątkowo.

Vertigo Jazz Club & Restaurant to codziennie wydarzenia artystyczne, koncerty jazzowe, bluesowe, swingowe i nie tylko, teatr improwizacji, stand-up, jazzowe i bluesowe jam session i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym programem artystycznym klubu*

Dla Uczestników Programu Nasz Wrocław proponujemy darmowe zaproszenia do naszego klubu.

Zaproszenia działają wyłącznie podczas podanych poniżej wydarzeń. Nie ma możliwości skorzystania z biletu na wydarzenie, którego nie ma na liście.

Lista koncertów dostępna na stronie  https://vertigojazz.pl/pl/zaproszenia

Vertigo Jazzy Kitchen

W karcie Vertigo Jazzy Kitchen poza wyśmienitymi daniami kuchni amerykańskiej, musiał znaleźć się pierwiastek tego co w Vertigo najlepsze! Mowa o sztuce barmańskiej. Proponujemy „premixy” przygotowane dla Państwa własnoręcznie przez barmanów gotowe koktajle, które wystarczy zmieszać w domu z dobranym do nich alkoholem*

To wszystko sprawia, że każdy znajdzie w naszej kuchni coś dla siebie! Przeżyjcie Państwo z nami tą wyjątkową podróż!

Nasza kuchnia z dowozem do 5 km na terenie Wrocławia działa codziennie w godzinach 14:00-23:00. Zamówienia można składać przez stronę sklep.vertigojazz.pl.

Dla użytkowników programu proponujemy 15% rabatu.

* zamówienia na premixy prosimy składać telefonicznie.

tel.: +48713352129

Vertigo Summer Blues Festival


To letnia propozycja klubu Vertigo Jazz Club & Restaurant dla Wrocławian i osób odwiedzających Wrocław. Festiwal odbywa się w przestrzeni miejskiej oraz najciekawszych punktach Wrocławia od 16 do 29 sierpnia.

Dla użytkowników programu Nasz Wrocław bilety sprzedawane są z 20% zniżką.

Bilety można zakupić po uprzednim kontakcie:

tel.: +48 713352129

Informacje na temat COVID-19:

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w wyniku COVID-19, korzystanie z usług u Partnerów uczestniczących w programie Nasz Wrocław może być utrudniona lub niemożliwa aż do odwołania. Przed planowaną wizytą u naszych Partnerów prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, czy świadczone usługi nie są czasowo zawieszone.

Galeria

Powiązane wydarzenia

Więcej miejsc