Vertigo Jazz Club & Restaurant

Data utworzenia: 2023-12-29

Klub i restauracja Vertigo powstały z potrzeby stworzenia miejsca, w którym każdy fan jazzu będzie czuł się wyjątkowo.

Vertigo Jazz Club & Restaurant - godziny otwarcia

wtorek - czwartek 18:00 - 00:00
piątek - sobota 18:00 - 1:00
niedziela 18:00 - 23:00

 

Lokal powstały w latach 20. XXI wieku, przenosi w stuletnia podróż do poprzedniej epoki. Przekraczając nasze progi zanurzysz się w mieszankę scenicznych doznań. Koncerty i jam session, jazzowe, bluesowe, swingowe i nie tylko, to duchowe doznania w jedynym tego typu klubie we Wrocławiu.

Teatr improwizacji, stand-up, bale, rewie i burleski wypełniają deski naszej estrady. W ich rytm wkomponowany jest gwar koktajl baru. Wirtuozi kompozycji koktajlowych, z alkoholi popularnych i niszowych, wykreują klasyczne i autorskie kompozycje. Nasza obsługa w takt melodii przywita Was i zaserwuje doskonałe utwory naszej kuchni. Czaka na Was symfonia specjałów w gronie znajomych, ballada smaku z drugą połówką, a może dźwięk spotkania w gronie przyjaciół. Czy muzyczna podróż w czasie jest tą w którą chcesz się wybrać z Vertigo?

Dla Uczestników Programu Nasz Wrocław proponujemy darmowe zaproszenia do naszego klubu. Zaproszenia działają wyłącznie podczas podanych poniżej wydarzeń. Nie ma możliwości skorzystania z biletu na wydarzenie, którego nie ma na liście. Lista koncertów dostępna na stronie https://vertigojazz.pl/pl/zaproszenia.

 

 

Galeria

Vertigo Jazz Club & Restaurant w social mediach

Powiązane wydarzenia

Więcej miejsc