Vertigo Jazz Club & Restaurant

Klub i restauracja Vertigo powstały z potrzeby stworzenia miejsca, w którym każdy fan jazzu będzie czuł się wyjątkowo.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w wyniku COVID-19, korzystanie z usług u Partnerów uczestniczących w programie Nasz Wrocław może być utrudniona lub niemożliwa aż do odwołania. Przed planowaną wizytą u naszych Partnerów prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, czy świadczone usługi nie są czasowo zawieszone.

Vertigo Jazz Club & Restaurant nazywany jest „domem muzyki”, miejscem w którym jej miłośnicy czują się jak u siebie. To również przestrzeń, gdzie cofamy się w czasie do lat dwudziestych – elegancka, przytulna – została przygotowana ze starannością i myślą o każdym szczególe.

Vertigo Jazz Club & Restaurant to codziennie wydarzenia artystyczne, koncerty jazzowe, bluesowe, swingowe i nie tylko, teatr improwizacji, stand-up, jazzowe i bluesowe jam session i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym programem artystycznym klubu.

Vertigo Jazz Club & Restaurant to również bogato wyposażony bar oraz najlepsi barmani, a także wyśmienita kuchnia. Zarówno cocktaile jak i pyszne potrawy serwują Państwo do stolików fantastyczne i uśmiechnięte kelnerki. Lokal jest czynny prawie codziennie w godzinach od 18:00 do ostatniego gościa. W sezonie letnim zapraszamy do naszego ogródka gastronomicznego zlokalizowanego na ulicy Oławskiej 13.

Poza działalnością w lokalu, Vertigo to również trwający cały lipiec festiwal – Vertigo Summer Jazz Festival. Podczas miesiąca pełnego muzyki odwiedzamy bardzo wiele miejsc – naszych muzyków można zobaczyć i usłyszeć w parkach miejskich, na dachach, w komunikacji miejskiej… i w wielu innych nieoczywistych lokalizacjach.

Dla użytkowników programu Nasz Wrocław rabat w  wysokości 15% dotyczy naszej kuchni  Vertigo Jazzy Kitchen.

Vertigo Jazzy Kitchen to kulinarna przygoda po USA. Odrobina Vertigo w Państwa domach. Odrobina historii i muzyki przy Państwa stole. Znajdźcie Państwo tutaj dania klasyczne takie jak burgery, serwowane w różnych odsłonach jak i oryginalne propozycje prosto z Ameryki - Kanapka Elvisa, Mac & Cheese, Żeberka BBQ. Serwujemy również pozycję wegetariańskie oraz wegańskie. Ciekawą odmianą jest również propozycja meksykańskich tacosów. 

W karcie Vertigo Jazzy Kitchen poza wyśmienitymi daniami kuchni amerykańskiej, musiał znaleźć się pierwiastek tego co w Vertigo najlepsze! Mowa o sztuce barmańskiej. Proponujemy „premixy” przygotowane dla Państwa własnoręcznie przez barmanów gotowe koktajle, które wystarczy zmieszać w domu z dobranym do nich alkoholem.

To wszystko sprawia że każdy znajdzie w naszej kuchni coś dla siebie! Przeżyjcie Państwo z nami tą wyjątkową podróż!

Nasza kuchnia z dowozem do 5 km na terenie Wrocławia działa codziennie w godzinach 14:00-23:00. Zamówienia można składać przez stronę sklep.vertigojazz.pl.

Vertigo Summer Jazz Festival 

To letnia propozycja klubu Vertigo Jazz Club & Restaurant dla Wrocławian i osób odwiedzających Wrocław.

Festival odbywa się w przestrzeni miejskiej oraz najciekawszych punktach Wrocławia od 1 do 31 lipca.
Vertigo Summer Blues Festival – kontynuacja jazzowego festiwalu Vertigo, tym razem z muzyką bluesową! Wydarzenie będzie miało miejsce od 16 do 29 sierpnia w przestrzenia całego Wrocławia.

Dla użytkowników programu Nasz Wrocław, bilety wstępu na wybrane wydarzenia z 20% rabatem! Bilety będą dostępne w sprzedaży od 01.05.21.

Galeria

Więcej miejsc