W-Skers

Data utworzenia: 2022-07-12

Zawsze uśmiechnięty i pełen energii. Wiecznie zajęty krasnal, który wciąż ma coś do załatwienia i ciągle gdzieś się śpieszy.

Jeden z trzech skrzacich ambasadorów kampanii „Wrocław bez barier”. Pierwszy niepełnosprawny krasnal, który przybył do miasta na zaproszenie Wrocławskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych.

Od lat zaangażowany w działalność społeczną, pełen energii i entuzjazmu krasnal, poproszony został przez ludzi o wsparcie kampanii „Wrocław bez Barier”. Nie wahał się ani chwili – spakował walizki i bez chwili zwłoki wyruszył w podróż do stolicy Dolnego Śląska.

Od czasu kiedy wziął na siebie obowiązki ambasadora, stał się bodaj najbardziej zajętym krasnalem w mieście; a to przecina wstęgę, a to udziela wywiadu, a to znowu spieszy się na posiedzenie Rady Miejskiej. Nieustannie walczy o to, aby Wrocław czynić miastem przyjaznym dla osób niepełnosprawnych.

Najczęściej możemy go spotkać przy przejściu podziemnym na ul. Świdnickiej, ale nie powinno nas wcale dziwić, jeśli akurat go nie zastaniemy…

Galeria

Więcej miejsc