Wodniacy

Data utworzenia: 2020-06-21

Misją Wodniaków to rozkwit kultury wodnej we Wrocławiu oraz profesjonalizacja lokalnego rynku.

Szkolenia motorowodne, szerzenie kultury rzeki Odry, romantyczne rejsy oraz bezpieczna zabawa na wodzie.

To doskonały wybór dla osób poszukujących ciekawych wrażeń oraz ekskluzywnego, nowego sprzętu na wodzie!

Kurs motorowodny dla każdego Wodniacy zdecydowanie wyróżniają się spośród innych szkoleń na patent sternika motorowodnego we Wrocławiu. Żaden inny kurs motorowodny nie jest prowadzony na najnowszym jachcie motorowym o mocy 150KM!

Teoria to autorski, interaktywnemu kurs online odtwarzany na każdym komputerze i smartfonie. Praktyka, trwająca cały dzień, zapewni odpowiednie przygotowanie do egzaminu na patent sternika motorowodnego, ten również w kompleksowej ofercie Wodniaków! Bądź niezależny i sam wytyczaj drogę! Poznaj piękno Odry we Wrocławiu Rejs na wygodnej łodzi motorowej pozwala poznać Wrocław od zupełnie innej strony.

Nowa motorówka z 2020 roku i doświadczony sternik zapewniają wygodę, bezpieczeństwo, a także piękne widoki okraszone zdrową adrenaliną. Rejsy po Wrocławiu jachtem tej klasy zdecydowanie cieszą oko urokiem tego fantastycznego miasta oraz pozostawiają piękne zdjęcia i wspomnienia na pamiątkę! Pływający pączek – doskonały wybór na wieczór panieński i wieczór kawalerski we Wrocławiu Pączek to wyjątkowa łódź, którą sterować może każdy i pomieści do 10 osób. Trudno znaleźć lepszy pomysł na imprezę, czy wieczór panieński i kawalerski we Wrocławiu.

Swoją muzykę puścisz przez nagłośnienie bluetooth. Możliwość organizacji kateringu na wodzie. Banalnie prosta w obsłudze i oryginalnie wyglądająca łódź to gratka dla marzących o imprezie na wodzie w mieście Wrocław.

Galeria

Wodniacy w social mediach

Więcej miejsc