Centrum Handlowe Wroclavia

Data utworzenia: 2020-05-26

Wroclavia – nowoczesne centrum handlowe w sercu Wrocławia. Wyjątkową ofertę łączy z 4-gwiazdkową jakością obsługi i tętniącą życiem atmosferą.

Wroclavia to nowoczesne centrum handlowe z ponad 170 sklepami, 26 restauracjami i 9 kawiarniami. Obiekt oferuje miejsca rozrywki, takie jak kino Cinema City z jedyną na Dolnym Śląsku salą IMAX, tor kartingowy Pitlane z elektrycznymi gokartami, które nie emitują spalin i salon gier Gamestate. Atrakcje dla najmłodszych zapewniają: sala zabaw Fikołki, zewnętrzny plac zabaw i kilka bezpłatnych stref dla dzieci. Wyjątkową ofertę handlową, gastronomiczną i rozrywkową Wroclavia łączy z 4-gwiazdkową jakością obsługi, nowoczesną architekturą i unikalną, tętniącą życiem atmosferą.

Na poziomie +2 centrum na klientów czeka strefa Grand Kitchen. To ciekawie zaaranżowana przestrzeń z bogatą ofertą restauracji – odpowiednią na rodzinny obiad, spotkania biznesowe i towarzyskie. Na każdym piętrze centrum znajdują się kawiarnie, które serwują swoim gościom aromatyczną kawę wraz z pysznymi deserami.

Wroclavia znajduje się w ścisłym centrum miasta. Na poziomie -2 obiektu zlokalizowany jest dworzec autobusowy Polbus-PKS, a naprzeciwko budynku – największy we Wrocławiu dworzec kolejowy Wrocław Główny. Centrum posiada komfortowy parking dla niemal 2000 samochodów i 400 rowerów. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się ścieżki rowerowe oraz przystanki kilkudziesięciu linii autobusowych i tramwajowych.

Wroclavia ma na swoim koncie liczne wyróżnienia branżowe, takie jak nagrody PRCH Retail Awards. W 2023 centrum otrzymało złotą statuetkę w kategorii „Obiekt Handlowy Roku – Best Performance” oraz złotą statuetkę dla centrów Unibail-Rodamco-Westfield w kategorii „Strategia i działania ESG roku”. W 2022 r. Polska Rada Centrów Handlowych doceniła Wroclavię, przyznając centrom Unibail-Rodamco-Westfield srebrną nagrodę w kategorii „Działania ESG obiektu”. W 2021 r. działania Wroclavii na rzecz mieszkańców miasta zostały wyróżnione brązową statuetką w najważniejszym dla branży PR konkursie Złote Spinacze. W 2020 r. centrum zostało uhonorowane srebrną statuetką PRCH Awards w kategorii „Best Performance Shopping Center”. Wroclavia posiada także certyfikat „Obiekt bez barier” wydany przez Fundację Integracja.

Galeria

Centrum Handlowe Wroclavia w social mediach

Powiązane wydarzenia

Więcej miejsc