Wrocław Rolling Tours

Wroclaw Rolling Tours to nowy sposób na zwiedzanie Wrocławia. W trakcie wycieczki poruszamy się po mieście wygodnymi, elektrycznymi skuterami.

To bardzo bezpieczne, stabilne i łatwe w prowadzeniu pojazdy wyposażone w 3 koła i komfortowe siedzenie. Każdy uczestnik otrzymuje kask oraz zestaw słuchawkowy tour guide dzięki, któremu na bieżąco może słuchać opowieści przewodnika.
 
Nasi przewodnicy to ludzie z pasją, którzy chętnie opowiadają o mieście i jego mieszkańcach. Wycieczki w języku angielskim odbywają się w małych grupach (max 12 osób) dwa razy dziennie po wcześniejszej rezerwacji.
 
Wycieczka poranna rozpoczyna się o 9:30 i trwa 2,5 godz. W programie znajdują się największe atrakcje Starego Miasta (Pl. Nowy Targ, Panorama Racławicka, most Grunwaldzki, Politechnika, Hala Stulecia, Ostrów Tumski, pl. Nankiera, Ossolineum, Uniwersytet.
 
Wycieczka wieczorna rozpoczyna się o 18:30 i trwa ok 2 godz. Wieczorem poruszamy się tylko po Starym Mieście (Panorama Racławicka, Ostrów Tumski, pl. Nankiera, Ossolineum, Uniwersytet, Synagoga, pl.
Wolności).
 
Wycieczki w j. Polskim, Niemieckim, Rosyjskim lub Hiszpańskim organizujemy na zamówienie.
 
Więcej informacji oraz rezerwacje na  stronie.

Galeria

Więcej miejsc