Zaklęte Rewiry

Data utworzenia: 2022-07-21

„W przemysłowym budynku z czerwonej cegły niedaleko od Rynku mieści się miejsce niebanalne. Wchodząc po schodach nie wiesz, czego możesz się spodziewać...

Sala koncertowo-bankietowo-eventowa.

„W przemysłowym budynku z czerwonej cegły niedaleko od Rynku mieści się miejsce niebanalne. Wchodząc po schodach nie wiesz, czego możesz się spodziewać... Otwierasz stylowe drzwi i od razu czujesz tę niezwykłą atmosferę. Oczom ukazuje się przestronna i niewiarygodnie magiczna sala. Piękny parkiet, na scenie kilkuosobowy band grający jazz na żywo, miękkie światło. Jesteś zaskoczony i oczarowany! Magia, klasa, dobry gust, dyskretna elegancja, styl. i jednocześnie uczucie, że to właśnie Twoje miejsce. Że znalazłeś to, czego szukałeś”.

Wszystkie potrawy serwowane na stołach Zaklętych Rewirów są przygotowywane na miejscu ze świeżych produktów przez szefa kuchni Michała „Bociana” Sztabę.

DWIE SALE: Pierwsza – 650 mkw., druga 500 mkw. i KLUB. MAGICZNY BAR: drinki tradycyjne i soft drinki wyczarowywane przez zawodowych barmanów. ZAPLECZE: pomieszczenia VIP, dwie szatnie, palarnia. SCENA I TECHNIKA: nowoczesne nagłośnienie i oświetlenie oraz profesjonalna obsługa akustyczna.

Galeria

Zaklęte Rewiry w social mediach

Więcej miejsc