OVO Wrocław

Data utworzenia: 2022-07-22

OVO Wrocław to jedna z najgłośniejszych inwestycji ostatnich lat w Polsce. Unikatowy budynek z corianu OVO wyróżnia nie tylko jego oryginalny kształt.

OVO Wrocław ma 9 kondygnacji i 25 metrów wysokości. 

Charakterystycznym elementem OVO Wrocław jest wewnętrzne, ogólnodostępne zielone patio. Jest to miejsce spotkań i wypoczynku, a dodatkowo można skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej.

Znajdują się tu OVO Bar & Restaurant, kultowa kawiarnia Etno Cafe, steakhouse Campo Modern Grill, restauracja wegańska Think Love Juices, niedługo zostaną otwarte kolejne restauracje: czeska Drevny Kocur i azjatycka Dim Sum Garden, powiększy się też Etno Cafe o swój pierwszy winebar. W wakacje ogród Ovo Wrocław zamienia się w jazzową przestrzeń koncertową, odbywają się tutaj również inne eventy.

Na parterze znajduje się lobby biurowe i apartamentowe, recepcja hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw, hotelowe centrum konferencyjne, butik z odzieżą włoską Isabel Boutique oraz wejście do kasyna. 

Piętra 1-2. Pokoje hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw Na pierwszym i drugim piętrze znajdują się pokoje hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw – łącznie 189. Mogą przyjąć w sumie 400 gości.

Galeria

OVO Wrocław w social mediach

Więcej miejsc