2. urodziny Komitywy

Podczas urodzin Komitywy odbędzie się wymiana książek, warsztat introligatorski, spotkanie o aktywistach z Ukrainy oraz zbiórka środków higienicznych.

Zapraszamy sąsiadów i przyjaciół na drugie urodziny lokalu zwanego „Komitywa” przy ul. Rejtana 3. 21.09.2019 od godz. 17:00 „Komitywa” to miejsce gdzie spotykają się i działają grupy społeczne takie jak: Akcja Lokatorska, Manifa Wrocław, Związek Syndykalistów Polski – Wrocław, swój kąt ma Wolna Biblioteka i Fundacja Jak Malowana Wrocław. Działamy od września 2017 roku.

Organizatorzy zapraszają na szereg ciekawych atrakcji:

  • 17:00-20:00 SĄSIEDZKA WYMIANA KSIĄŻEK Przynieś niepotrzebne książki, zabierz te, które cię zainteresują
  • 17:00 JAK POWSTAJE KSIĄŻKA Warsztat introligatorski - wymagane zapisy:
  • 18:30 ANARCHIZM NA UKRAINIE Spotkanie z aktywistką ukraińską o ruchu wolnościowym (z tłumaczeniem na j. polski).

Cały wieczór: wspólny poczęstunek (zapraszamy do przynoszenia własnych, wegetariańskich specjałów). Pisanie listów do więźniów politycznych z Anarchistyczny Czarny Krzyż.

Otwarcie skrzynki sąsiedzkiej samopomocy: wrzuć do skrzynki list z informacją czego potrzebujesz lub w czym możesz pomóc, nie zapomnij podać danych do kontaktu. Nasi wolontariusze będą przeglądać regularnie listy i koordynować pomoc.

Więcej informacji na miejscu. Dodatkowo tego dnia zbieramy środki higieniczne dla kobiet: podpaski, wkładki i tampony, które następnie będziemy rozdawać za darmo.

Galeria

Powiązane wydarzenia