6. Bieg Karnawałowy

6. Bieg Karnawałowy we Wrocławiu. Odrzucamy w niepamięć ten poprzedni rok i tanecznym krokiem przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa ruszamy w karnawale na 10 km.

6. Bieg Karnawałowy we Wrocławiu. Odrzucamy w niepamięć ten poprzedni rok i tanecznym krokiem przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa ruszamy w karnawale na 10 km. Dołącz do wydarzenia, zaproś znajomych. Pobiegnijmy 7 lutego 2021 we Wrocławiu.
 
W tym roku w pakiecie startowym karnawałowa chusta typu komin jako maska karnawałowa.
Osobno będzie prowadzona klasyfikacja uczestników biegu wirtualnego.
 
Owszem nie ma pewności czy będzie można startować ale tu podobnie jak przy Carrefour Biegu Trzech Wzgórz gwarantujemy zwrot opłat startowych.
Dlatego też przy tym biegu pozostajemy tylko przy tradycyjnych opłatach startowych na konto (brak płatności dotpay/blik etc.) aby w przypadku gdy nie z naszej winy bieg nie będzie mógł się odbyć można było zrobić sprawne zwroty.
 
Poza tym obowiązuje nas reżim sanitarny dlatego zakładamy starty w seriach w liczbie osób dozwolonej przez przepisy. Start zawodników w danej serii będzie uzależniony kolejnością zgłoszeń np nr od 1-250 pierwsza seria. 250-500 druga seria.
 
Klasyfikacja prowadzona będzie po czasach netto czyli od lini startu do lini mety. Tak więc zwycięzcę wyłonimy po ukończeniu biegu przez wszystkich zawodników.

Galeria

Powiązane wydarzenia