Zdjęcie wydarzenia Akademia GOjump

Akademia GOjump

Wśród zajęć znajdą się takie perełki jak: Młodzi Ninja (zajęcia akrobatyczno-ogólnorozwojowe dla maluchów), fitness na trampolinach, Akademia Parkour i akrobatyka dla dzieci i młodzieży.

Wśród zajęć znajdą się takie perełki jak: Młodzi Ninja (zajęcia akrobatyczno-ogólnorozwojowe dla maluchów), fitness na trampolinach, Akademia Parkour i akrobatyka dla dzieci i młodzieży, Od deski do deski, czyli przygotowanie do sezonu zimowego, dla osób, które jeżdżą na deskach snowboardowych i na nartach, Board Masters (nauka skoków na desce na jedynej na Dolnym Śląsku skoczni na dmuchana poduchę) i coraz bardziej popularny Aerial – Gojump Circus, czyli akrobatyka cyrkowa z wykorzystaniem szarf i obręczy.

PRZYKŁADOWE ZAJĘCIA:

Młodzi Ninja. Świetna zabawa i doskonale rozwinięta sprawność motoryczna - tego mogą oczekiwać dzieci po tych zajęciach. Sympatyczna Martyna wprowadza młodych ludzi w świat akrobacji charakterystycznych dla prawdziwego Ninja: przewrotów, gwiazd, salt.

Parkour Kids. Razem z Radkiem dzieciaki poznają fascynujący świat parkour oraz moc tricków. Gwarantowany czas pełen wrażeń, zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo w profesjonalnie przygotowanej strefie Acro GOjump.

Fitness na trampolinach. Maciej Astramowicz, półfinalista Mam Talent, pokazuje jak przyjemne i efektywne są ćwiczenia na trampolinach. Godzina ćwiczeń to aż 1000 spalonych kalorii! Gdy mama ćwiczy z Maciejem, jej dziecko może się bawić w GOjump.

Od deski do deski. Wojtek „Gniazdo" Pawlusiak, najlepszy polski snowboarder, pokazuje jak przygotować ciało i głowę do najtrudniejszych trików na śniegu. Zajęcia pozwalają uczestnikom doskonale przygotować kondycję i cieszyć się z jazdy jeszcze bardziej!

GOjump Aerial. Akrobaci z grupy Everest wprowadzają w tajniki cyrkowych ewolucji na szarfach, kołkach, linach, trapezach i wielu innych. Osobne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

GOjump jest otwarty 7 dni w tygodniu, w godz. 10-22. Bilety na trampoliny można rezerwować na stronie www.gojump.pl (indywidualne – 29 zł, grupowe – 19 zł). Znajdują się tu również pokoje eventowe, w których można zorganizować urodziny, wieczór kawalerski czy po prostu spotkanie z przyjaciółmi.

Szczegóły wydarzenia:
wroclaw.gojump.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia