Analiza kosztów i korzyści w projektach

Organizatorzy zapraszają na bezpłatne warsztaty, podczas których nauczysz się efektywniej zarządzać projektem.

Organizatorzy zapraszają na bezpłatne warsztaty, podczas których nauczysz się efektywniej zarządzać projektem. Warsztaty wyposażą uczestników w wiedzę i praktyczne umiejętności planowania i analizy załorzeń projektów w taki sposób, by osiągnąć zakładane cele – skutecznie i bez zbędnych kosztów.

Podczas warsztatów poznasz odpowiedzi na pytania: Jak ocenić potencjał projektu? Czy da się ocenić zwot z inwestycji? Jakie pułpki czychają przy planowaniu projektu? Co musisz uwzględnić aby zwiększyć szansę realizacji projektu? Zajęcia są kierowane do wszystkich osób pragnących rozwijać swoje kompetencje w zakresie uporządkowanego i skutecznego zarządzania projektami, zwłaszcza w obszarze planowania i realizacji założeń budżetowych.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji). Prowadzący: Tomasz Utkowski Z wykształcenia inżynier telekomunikacji, który wyspecjalizował się w kompatybilności elektromagnetycznej. Dziś, pod własną marką „Akademii EMC”, zapewnia doradztwo i szkolenia z zakresu kompatybilności elektromagnetycznej dla inżynierów i menedżerów oraz organizuje konferencje pod szyldem „EMC for Business”.

Swoje działania opiera na specjalizacji i szerokiej współpracy z wieloma ekspertami z branży. Otwarty, uśmiechnięty i pełen pasji, potrafi zachęcić zespół do osiągania ambitnych i ekscytujących celów, przy tym bawiąc i rozwijając, bo najwięcej uczymy się w działaniu.

Szczegóły wydarzenia:
krzywykomin.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia