Zdjęcie wydarzenia Animalium. Niezwykła podróż przez świat zwierząt

Animalium. Niezwykła podróż przez świat zwierząt

Animalium. Niezwykła artystyczna podróż przez świat zwierząt. Po raz pierwszy w Polsce! Ludzie, rośliny, zwierzęta – wszyscy jesteśmy częścią wielkiej rodziny.

Animalium. Niezwykła artystyczna podróż przez świat zwierząt. Po raz pierwszy w Polsce! Ludzie, rośliny, zwierzęta – wszyscy jesteśmy częścią wielkiej rodziny.

Nie dziwi więc, że natura jest najlepszą inspiracją dla twórców, w tym wielu kompozytorów. Jak brzmi lot trzmiela? O czym śpiewają wieloryby w głębinach oceanu? Jaka muzyka gra, gdy jesienią ptaki opuszczają kraje rodzinne i udają się na wielką migrację? Powiew wiatru, szum deszczu, szept trawy, szelest skrzydeł, zmiana pór roku...

Okazuje się, że to wszystko możemy znaleźć w muzyce... klasycznej. Organizatorzy zapraszają dorosłych i dzieci w niezwykłą podróż artystyczną po świecie zwierząt „Animalium" Zabrzmi tutaj muzyka J. S. Bacha, M. K. Ogińskiego, P. Czajkowskiego i innych wielkich kompozytorów w wykonaniu niesamowitych The String Trio (Kazimierz Michalik – skrzypce, Jan Pasławski – wiolonczela, Paweł Wołkowski - kontrabas) z Polski.

Niezwykłe piękno otaczającej przyrody, a przede wszystkim naszych sąsiadów – zwierząt – pokaże na dużym ekranie Alexandra Konofalskaya wiodąca artystka piaskografii z Białorusi. Należy ona do 10 najlepszych artystów piaskografii na świecie.

Niedościgły talent, gracja i wrażliwość pomagają artystce tworzyć unikalne obrazy z piasku, które nie tylko będą harmonijnie przenikać się z muzyką graną na żywo, ale będą zmieniać się jak w kalejdoskopie na oczach widza. Naprzód w kierunku sztuki, natury i nowych doświadczeń.

Pospiesz się, ilość biletów jest ograniczona. Na każdego widza czeka prezent.

Szczegóły wydarzenia:
facebook.com

Galeria

Powiązane wydarzenia