Zdjęcie wydarzenia Animowa-Nie-Zabawek: warsztaty teatralne dla młodzieży i dorosłych

Animowa-Nie-Zabawek: warsztaty teatralne dla młodzieży i dorosłych

Warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży, które poprowadzi Jerzy Walter - reżyser i nauczyciel praktyk teatralnych z Towarzystwa Kultury Czynnej we Wrocławiu.

Muzeum Etnograficzne zaprasza na warsztaty teatralne Animowa-Nie-Zabawek, towarzyszące wystawie Nie-zabawki, będącej prezentacją prac Piotra Rogalińskiego. Uczestnicy warsztatów staną się jednocześnie twórcami i tworzywem – jak to powszechnie bywa w teatrze.

Ciała posłużą do budowania statycznych obrazów. Wspólnie spróbujemy odkryć historię, która być może się w nich kryje. Używając prostych technik komunikacyjnych, postaramy się te obrazy/figury/rzeźby poruszyć, tak by fantazję i energię twórczą każdego uczestnika podporządkować wspólnej dynamice”.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie muzeum.

Zapisy: lub 71 344 33 13.

Prowadzący Jerzy Welter – reżyser i nauczyciel praktyk teatralnych, absolwent UJ, uczestnik warsztatów organizowanych m.in. przez Ośrodek Praktyk Teatralnych Gardzienice czy Teatr Laboratorium i wiele innych polskich i zagranicznych instytucji teatralnych. Od 1990 roku prowadzi teatr Studio Czyczkowy. Współpracował z teatrami niezależnymi w Warszawie, Poznaniu, Sopocie czy Permie. Obecnie pracuje jako reżyser i regularnie prowadzi warsztaty teatralne w Towarzystwie Kultury Czynnej we Wrocławiu oraz okazjonalnie w wielu miejscach w Polsce.

Szczegóły wydarzenia:
mnwr.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia