Baranovski w Starym Klasztorze – zmiana terminu

Good Taste Production zaprasza na pierwszą trasę koncertową autora hitów „Czułe miejsce”, „Luźno” czy „Dym”!

Good Taste Production zaprasza na pierwszą trasę koncertową autora hitów „Czułe miejsce”, „Luźno” czy „Dym”! Wiosną 2020 roku Baranovski  wystąpi w największych miastach w Polsce! Artysta rozkołysze publiczność we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Warszawie.

„Tak się robi pop”; „Początek kariery Baranovskiego każe przypuszczać, że mamy do czynienia z muzykiem o midasowym dotyku”; „Zobaczyłem w nim weselszy odpowiednik Korteza.

Może też potencjalnego konkurenta dla Dawida Podsiadły”; „Szkoda, że Baranovski  był już kandydatem do Fryderyka po wydaniu raptem kilku nagrań. Z albumem „Zbiór” stałby się pewniakiem do zwycięstwa”. - to tylko kilka cytatów z recenzji wyczekiwanej debiutanckiej płyty Baranovskiego, w zgodnej opinii krytyków jednego z najbardziej udanych albumów w polskim popie ostatnich lat. 

To także jedna z najbardziej błyskotliwych karier na rodzimej scenie w ostatnich sezonach. Jej bohater potrzebował bowiem zaledwie półtora roku od premiery debiutanckiej piosenki, aby cztery kolejne przebojowe single wprowadzić na najwyższe rotacje największych stacji radiowych, zdobyć nominację do Fryderyka, a z koncertami pojawić się na najważniejszych festiwalowych scenach w kraju.

Za projektem Baranovski stoi Wojtek Baranowski, którego można pamiętać z udziału w programie The Voice Of Poland lub z koncertów grupy XXANAXX, gdzie występował jako klawiszowiec i gitarzysta zespołu. Na początku 2018 roku przyszedł jednak czas, aby ten młody wokalista, muzyk i songwriter na nowo zaczął pisać swoją własną, autorską historię. Było to jedno z najmocniejszych wejść na rynek muzyczny ostatnich sezonów.

Po singlach „Dym” i „Luźno” oraz występach na scenach najważniejszych koncertowych wydarzeń w kraju, na czele z Open’erem, Orange Warsaw Festival i Męskim Graniem, potwierdziła to dodatkowo nominacja do Fryderyka w kategorii „fonograficzny debiut roku”.

Bilety w cenach: miejsca stojące – 39 zł (pula I), 59 zł (pula II), miejsca siedzące (balkon) 59 zł.

Galeria

Powiązane wydarzenia