Be Together – wrocławski finał

Organizatorzy zapraszają na spektakl finałowy projektu Be Together – integracja i sztuka!

Organizatorzy zapraszają  na spektakl finałowy projektu Be Together - integracja i sztuka! Przez niemal 5 miesięcy we Wrocławiu i Wałbrzychu grupa osób pełnosprawnych i osób z niepełnosprawnościami stawiała czoła nowym wyzwaniom, pokonując własne obawy i przełamując stereotypy.

Bitugerium jest światem miłości i akceptacji, w którym panują bardzo demokratyczne zasady. Demokratyczne, bo wypracowane przez wszystkich członków grupy osób z niepełnosprawnościami i pełnosprawnych, skupionych wokół projektu Be Together. Na skutek różnych zaniechań Bitugerium przestało świecić dawnym blaskiem swoich wartości.

Nie ma jednak powodów do niepokoju - już 18 listopada, podczas specjalnie przygotowanego spektaklu, uczestnicy projektu przywrócą swojemu uniwersum miano najbardziej przyjaznego ze światów. Spektakl jest efektem pięciu miesięcy współpracy osób pełnosprawnych i z niepełnosprawnościami na polu fotograficznym i teatralnym.

Stanowi część projektu Be Together - programu integracji poprzez sztukę. Uczestnicy tegorocznej edycji brali udział w wielomiesięcznych warsztatach oraz wyjeździe integracyjnym. W ich trakcie obracali się w świecie muzyki, teatru oraz sztuk wizualnych.

Wymagana rezerwacja miejsc na maila .

Organizator: Fundacja TIFF Collective / TIFF Center Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Gminy Wrocław. Partnerzy: Fundacja Santander Bank Polska, BWA Wrocław, Instytut Grotowskiego, Paszek Trans - Paszek Waldemar firma transportowa, Stowarzyszenie „Ostoja” na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami, Niepełnosprawni.pl, Wrocławski Zakład Aktywności Zawodowej, MPK Wrocław

Szczegóły wydarzenia:
be-together.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia