Bezpłatny spektakl dla dzieci z niepełnosprawnościami Róża wiatrów

Fundacja Sztuka Forma zaprasza Państwa do udziału w bezpłatnych spektaklach pod tytułem Róża wiatrów.

Fundacja Sztuka Forma zaprasza Państwa do udziału w bezpłatnych spektaklach pod tytułem Róża wiatrów, które będziemy wystawiać już od 30.09.2020 roku.

Róża wiatrów opowiada o wyprawie dalekomorskiej. W trakcie przebiegu wydarzenia dzieci wsiadają na żaglowiec, gdzie wraz z animatorkami przygotowują się na wyprawę.

Oprócz morskich przygód dzieci dowiadują się wiele na temat zagadnień związanych z bezpieczeństwem, podróżowaniem po morzu oraz biorą udział w kreatywnym współtworzeniu spektaklu poprzez: tworzenie własnych instrumentów, śpiew czy elementy muzykoterapii.

Głównym muzycznym elementem przedstawienia jest zapoznanie z puzonem, jego brzmieniem, budową i sposobem wydobycia dźwięku z instrumentu. Spektakl jest przeznaczony dla dzieci od 5 do 10 roku życia, również z niepełnosprawnościami i zaburzeniami rozwoju. Zapraszamy szkoły i przedszkola integracyjne, specjalne ośrodki szkolno-wychowawcze, domy dziecka, a także uczestników indywidualnych wraz z rodzicami i opiekunami. Maksymalna ilość osób w grupie to 20 osób.

Spektakl trwa 45 minut. Przed każdym spektaklem przerwa techniczna 15 minut na dezynfekcję sali i rekwizytów. Adres: Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Prądzyńskiego 39a, Wrocław Na wszystkie spektakle wstęp jest darmowy. Obowiązują zapisy online.

Link do zapisów. 

Szczegóły wydarzenia:
fundacjasf.org

Galeria

Powiązane wydarzenia