Bieg Firmowy 2020

Trwają zapisy na ósmą edycję Biegu Firmowego we Wrocławiu, który odbędzie się 16 maja na terenie Kompleksu Stadionu Olimpijskiego.

UWAGA: Impreza przełożona z 16 maja na 29 sierpnia 2020 r.

UWAGA: Impreza przełożona z 20 marca na 17 czerwca 2020 r.Trwają zapisy na ósmą edycję Biegu Firmowego we Wrocławiu, który odbędzie się 16 maja na terenie Kompleksu Stadionu Olimpijskiego. Celem wydarzenia jest pomoc podopiecznym Fundacji Everest, na których leczenie i rehabilitacje przekazano dotychczas 859 180 zł. W tym roku uczestnicy wesprą 12 małych bohaterów. 

Poznaj bohaterów Biegu Firmowego 2020.

Charytatywna sztafeta biegowa dla 10 000 pracowników

Bieg Firmowy to charytatywna sztafeta biegowa dedykowana pracownikom firm z całej Polski. Każdy członek pięcioosobowej drużyny ma do pokonania 5 km. Ideą biegu jest działalność charytatywna integrująca pracowników, a także promowanie aktywności fizycznej. Jest to największe sportowe wydarzenie dla firm na Dolnym Śląsku. Organizatorzy mogą pochwalić się zdumiewającym liczbą 6  000. zapisanych uczestników w zaledwie 3 dni od uruchomienia sprzedaży pakietów startowych. Warto pospieszyć się z decyzją o uczestnictwie w wydarzeniu, ponieważ kolejne miejsca znikają w zdumiewającym tempie. 

Po raz kolejny proponujemy 10 000 miejsc we Wrocławiu i niezmiennie nasi biegacze nas zaskakują. W 3 dni udało nam się wyprzedać pierwszą turę biegu we Wrocławiu. Cieszy nas tak duże zaangażowanie i zainteresowanie firm. - Ewa Mróz, prezes Fundacji Everest

 

Szczegóły wydarzenia:
biegfirmowy.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia