Budowanie świadomości. Najważniejsze kompetencje coacha

Budowanie świadomości – to niezwykła, jedna z najważniejszych kompetencji w coachingu.

Budowanie świadomości – to niezwykła, jedna z najważniejszych kompetencji w coachingu. Jej celem jest przygotowanie klienta do wykorzystania swojego potencjału i nowych możliwości. Pozwala klientowi poznać głębiej samego siebie po to, aby mógł zdobyć w życiu każdy cel. Świadomość to zdawanie sobie sprawy z tego kim jestem, co o sobie myślę i co jestem w stanie zrobić. To sposób myślenia. „Cogito ergo sum”. „Myślę, więc jestem” - powiedział Kartezjusz.

Czasami robimy coś bezmyślnie, to znaczy bez zastanowienia się, przemyślenia. Chodzi o to, aby nauczyć się być z własnymi myślami, aby nauczyć się refleksji, zmusić się do niej. Po co? Aby móc kontrolować swoje myśli, wyciągać wnioski, na ich podstawie budować alternatywne rozwiązania. Stawać się coraz lepszym człowiekiem. Podczas warsztatu zdobędziesz wiedzę, praktycznie umiejętności i rozwiniesz konkretne, mierzalne kompetencje. Dowiesz się: Dlaczego 8 kompetencja (wg ICF) jest taka istotna Kompetencja 8 vs pozostałe Po czym poznać, czy klient jest gotowy na wgląd w siebie i zmianę sposobu myślenia Jak reaguje klient Jaki wpływ ma na przebieg procesu oraz efekt końcowy Kiedy rozpocząć pracę na wartościach Co się stanie, gdy na te kompetencję poświęcisz zbyt mało czasu Najważniejsze pytania do tej kompetencji Poznasz praktyczne narzędzia, które możesz zastosować w pracy coacha. W trakcie warsztatu będziesz mieć okazję wykorzystać nową wiedzę w praktyce - podczas sesji demo oraz pracy w parach w celu przećwiczenia narzędzi. S

Prowadzący:

Agnieszka Polarczyk-Białek Założycielka firmy Manufaktura Osiągnięć, twórca projektu Executive Coaching Academy - Akademia Managera i Coacha oraz metodologii Lean Coaching. V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF w latach 2018-2019. Obecnie wspólpracuje z uczelniami wyższymi, szkołami oraz poradniami Psychologiczno-pedagogicznymi. Specjalizuje się w Executive i team coachingu, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla. Wspiera działy HR i Talent Management, prowadząc warsztaty podnoszące kompetencje zawodowe.

Pracuje wg standardów International Coach Federation i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić. Od lat pracuje z rodzicami i kadrą pedagogiczną nad poprawą relacji i komunikacji w duchu porozumienia i wzajemnego szacunku. Współpracuje z dietetykami w obszarze wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych i trenerami sportowymi nad poprawą aktywności fizycznej swoich klientów indywidualnych. Agnieszkę cechuje autentyczność, pozytywna energia i prowokatywny styl pracy, który jest efektywny i mierzalny.

Posiada wieloletnie doświadczenie korporacyjne, pracowała na stanowiskach liderskich w międzynarodowych firmach produkcyjnych, opartych na koncepcji Lean Management i KAIZEN . Przeprowadziła ponad 5000 sesji coachingowych (indywidualnych i grupowych), a umiejętności miękkie łączy ze ścisłym umysłem inżyniera. Nabyła doświadczenie w Polsce i za granicą (Szwajcaria), pracując jako mediator, pomagając w rozwiązywaniu konfliktów i osiąganiu porozumień opartych na zasadzie wygrany-wygrany. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów z zakresu kompetencji liderskich.

Szczegóły wydarzenia:
krzywykomin.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia