Zdjęcie wydarzenia CK Agora przyjmuje zgłoszenia do Wolnej Szkoły

CK Agora przyjmuje zgłoszenia do Wolnej Szkoły

Uwaga! Poszukujemy zdolnych i chętnych do Wolnej Szkoły! Zaproponuj temat, swoje warunki i pokaż co potrafisz w CK Agora.

Jeżeli potrafisz zrobić coś wyjątkowego, np. szyjesz patchworkowe narzuty, dziergasz „granny square”, przygotowujesz domowe kosmetyki do makijażu czy przetwory w duchu zero waste i chciałbyś się tymi umiejętnościami podzielić z innymi, zachęcamy do poprowadzenia warsztatów. A może prowadzisz już swoje autorskie zajęcia, ale potrzebujesz wsparcia w postaci promocji lub odpowiedniej przestrzeni, która pozwoli na swobodne przeprowadzenie warsztatów – Wolna Szkoła to także propozycja dla Ciebie. Pochwal się co potrafisz!

Wolna Szkoła to okazja do wymiany doświadczeń, wiedzy i twórczych umiejętności. Akcent położony jest na demokratyczny, społeczny charakter szkoły: każda osoba posiadająca jakąś umiejętność, wiedzę, pomysł i chcąca się nim podzielić z innymi może zgłosić się do wzięcia udziału w Wolnej Szkole w roli prowadzącego zajęcia (otrzymując wynagrodzenie za swoją pracę). Program Wolnej Szkoły jest z założenia elastyczny i otwarty na pomysły i wiedzę uczestników.

Zaproponuj temat, swoje warunki i pokaż co potrafisz w Centrum Kultury Agora

Zgłoszenia przyjmujemy cały rok:

Szczegóły wydarzenia:
ckagora.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia