Dogrywki: Rosalie. – spotkanie z artystką online

Zapowiedź trzeciego spotkania tego sezonu w ramach Dogrywek, czyli rozmów wokół muzyki w Barbarze!

Zapowiedź trzeciego spotkania tego sezonu w ramach Dogrywek, czyli rozmów wokół muzyki w Barbarze! Kolejną gościnią prowadzonych przez Maćka Przestalskiego Dogrywek będzie Rosalie., a właśc. Rosalie Hoffman! W ciągu stosunkowo krótkiej kariery zapoczątkowanej w 2016 r.

Rosalie. zdążyła współpracować z muzykami z czołówki polskiej sceny elektronicznej, hiphopowej i R&B, a co ważniejsze zyskać szerokie i wierne grono fanów swojej twórczości.

Od samego początku idzie własną drogą, realizując autorskie pomysły z pomocą utalentowanych producentów i artystów zarówno młodego pokolenia, jak i o dłuższym stażu działalności. W swoim portfolio ma współpracę z Ten Typ Mesem, Taco Hemingwayem, Schafterem, Ment XXL, czy elektronicznym duetem Catz 'N Dogz. Jak będzie wyglądać wtorkowe spotkanie wokół muzyki?

Punktem wyjścia do rozmowy będzie playlista stworzona przez naszą rozmówczynię, którą udostępnimy Wam jeszcze przed planowanym spotkaniem, tak, aby zainteresowani mogli się z nią zapoznać, a podczas rozmowy na łączach zapytać o jej szczegóły.

Dalsze dyskusje będą poruszać tematy pierwszych albumów, etapów ich tworzenia i najlepszych, a czasem najgorszych koncertów, na których była Natalia lub które sama zagrała. A może nie? Przygotujcie własne pytania.

Pewne rzeczy się nie zmieniają: podczas spotkania live pytać można o wszystko i w każdej chwili – wystarczy zostawić komentarz pod linkiem do transmisji online! Dostęp do live’a jest bezpłatny > dołącz do spotkania https://fb.me/e/22QfnOQoE. Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo na Facebooku Barbary oraz Strefy Kultury Wrocław, a poprowadzi je Maciek Przestalski, dziennikarz Radia RAM i Radia Wrocław Kultura. Rosalie. Jest piosenkarką i autorką tekstów, a jej styl – balansujący między mainstreamem a undergroundem – bywa najczęściej określany jako alternatywne R&B, z wpływami soulu, elektroniki oraz hip-hopu.

Na swoim koncie ma m.in. wydanie – Enuff EP i albumu Flashback oraz wspólne nagrania z Taco Hemingwayem, Mesem, Otsochodzi czy elektronicznym duetem Catz 'N Dogz. W marcu roku 2020 ukazał się jej kolejny album „IDeal”. Na początku roku 2021 Rosalie. została nominowana do nagrody Fryderyków w dwóch kategoriach: „Album roku soul, R’N’B, gospel” i „Utwór roku”. Jej najnowsze wydawnictwo, to cover utworu „Kiedy powiem sobie dość” zespołu O.N.A. nagrany wspólnie z producentką Chloe Martini, który zapowiada ich współpracę przy kolejnych piosenkach. Więcej o cyklu To już szósty sezon z Dogrywkami! Sezon wyjątkowy – w roli głównej polskie artystki: Natalia Przybysz, Bovska, Rosalie i Mary Spolsky.

Zaproszone gościnie, które od lat tworzą polską scenę muzyczną podzielą się wspomnieniami pierwszych kompozycji, autorskich utworów i inspiracjach spoza świata muzyki. Punktem wyjścia do rozmów będą playlisty stworzone przez zaproszone artystki, które są publikowane jeszcze przed planowanym spotkaniem, tak, aby zainteresowani mogli się z nimi zapoznać, a podczas rozmów zapytać o ich szczegóły. Prowadzący spotkania dziennikarz muzyczny, Maciek Przestalski, prosto z Barbary, będzie łączył się internetowo z artystkami znajdującymi się w swoich domach lub studiach nagraniowych.

Fani muzycznych rozmów mogą włączyć się do dyskusji z każdego miejsca – nie tylko Wrocławia, ale Polski i świata.

Szczegóły wydarzenia:
strefakultury.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia