Dżangala

„Dżangala” jest taneczno-akrobatycznym widowiskiem, w której występują młodzi artyści z wrocławskiej Kuźniowej Akademii Musicalowej.

„Dżangala” jest taneczno-akrobatycznym widowiskiem, w której występują młodzi artyści z wrocławskiej Kuźniowej Akademii Musicalowej z Centrum Działań Twórczych „Kuźnia”.

Przedstawienie o fascynującym świecie natury, pełnym intrygujących dźwięków, barwnej roślinności i niezwykłych mieszkańców. To świat, w którym rodzina, przyjaźń i oddanie liczą się najbardziej, a radość z codziennego życia jest w zasięgu ręki. Jest opowieścią o chłopcu, który w niespodziewany dla siebie sposób „gubi” swoje dotychczasowe życie i odkrywa inny, nieznany mu świat.

Początkowo obca i budząca grozę Dżangala, z czasem staje się przyjazna, pełna fascynacji i przygody. Gdy życie biegnie już nowym torem… nagle znów wszystko zaczyna się zmieniać… 13 i 15 października oraz 26 i 30 listopada emocjonujący i przewrotny spektakl muzyczny, pełen pasji, piosenek, tańca i akrobacji, który rozbawi, zachwyci i wzruszy.

Przedstawienie przeznaczone jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Szczegóły wydarzenia:
scenaatm.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia