Enchanted Hunters we Wrocławiu

Od czerwca do października uczestnicy spotykają się 2 razy w miesiącu, a ideą jest współtworzenie różnych form aktywności od koncertów, przez warsztaty.

W październiku zaplanowano podsumowanie cyklu. Współczynnik, który powstał we współpracy Radio LUZ i Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. 

Od czerwca do października uczestnicy spotykają  się 2 razy w miesiącu, a ideą jest współtworzenie różnych form aktywności od koncertów, przez warsztaty, po spotkania autorskie i inne, umacniające relacje społeczne. 19.10 to termin zarezerwowany na finałowe #brzmienia.

W ramach nadchodzącej trasy koncertowej wystąpią Enchanted Hunters!

Małgorzata Penkalla i Magdalena Gajdzic to duet znakomitych songwriterek. W 2012 r. zespół wydał swój debiut, zjawiskową „Peorię”, o charakterystycznej gęstej fakturze, nietypowych wokalnych harmoniach i pięknych melodiach. Po wydaniu Enchanted Hunters zaczęły grać koncerty w Polsce (odwiedziły m.in. OFF Festival czy Open'er Festival) i za granicą (Niemcy, Holandia, Islandia, Estonia, Ukraina). W 2015 r. zespół zarejestrował kilka utworów na specjalnej sesji KEXP.

Przez ostatni czas Enchanted Hunters pracowały nad materiałem w zupełnie nowej synth-popowej stylistyce, po raz pierwszy pisząc utwory w języku polskim. Latem 2018 Penkalla i Gajdzica ukończyły nagrywanie 10 utworów. Album zatytułowany “Dwunasty dom” ukaże się tej jesieni nakładem Latarnia Records, a promuje go singiel “Plan Działania”. Mimo zupełnie nowego podejścia do brzmienia, w nowych utworach wciąż słychać charakterystyczne dla Enchanted Hunters zamiłowanie do ekwilibrystycznej polifonii, wyrafinowanych harmonii, i nieoczywistej struktury utworów, wszystko to w ramach chwytliwego i wciągającego popu, często odwołującego się do złotego brzmienia lat 80-tych. Przekonajcie się sami!

Wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Galeria

Powiązane wydarzenia