Zdjęcie wydarzenia Ferie zimowe w Hydropolis 2023

Ferie zimowe w Hydropolis 2023

Od 13 lutego 2023 r. rusza kolejna edycja półkolonii w Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis. Przygotowaliśmy dwa tygodniowe turnusy.

Od 13 lutego 2023 r. rusza kolejna edycja półkolonii w Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis. Przygotowaliśmy dwa tygodniowe turnusy. Każdy dzień – podobnie jak w poprzednich latach – będzie miał swój motyw przewodni.

Na początku dzieci odkryją tajniki kaligrafii oraz proces tworzenia książek. Poznają również historię piśmiennictwa.

Kolejnego dnia pójdą do Teatru Lalek, gdzie dowiedzą się m.in., jak wygląda praca na scenie, jak tworzy się scenografię oraz zobaczą bogatą garderobę strojów teatralnych.

Na półmetku turnusu, w Muzeum Archeologicznym cofniemy się w czasie i sprawdzimy, jak i z czego żyli średniowieczni wrocławianie.

W przedostatnim dniu, dzieci poznają pracę radiowca i zobaczą, jak wygląda ten zawód od kuchni.

Na zakończenie turnusu zadbamy o zdrowie, a to dzięki spotkaniu z dietetykiem sportowym. Zgłębimy tajniki zdrowego odżywiania i stworzymy własną piramidę żywienia 3D.

Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 6-12 lat, a liczba miejsc jest ograniczona. W każdym z turnusów (w terminach: 13-17.02 oraz 20 -24.02) może wziąć udział maksymalnie 20 uczestników. Koszt udziału w zajęciach wynosi 800 zł od osoby, a w przypadku zapisu dwójki dzieci po 750 zł. W cenę wliczone są wyjścia, wyżywienie oraz ubezpieczenie. Zapisy ruszają 20 stycznia 2023 r. przez maila .

Pełną ofertą można znaleźć TUTAJ

Szczegóły wydarzenia:
hydropolis.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia