Zdjęcie wydarzenia Grafika warsztatowa dla dorosłych w CK Agora

Grafika warsztatowa dla dorosłych w CK Agora

Marzy Ci się notes z własną grafiką? A może chciałbyś się nauczyć robienia niepowtarzalnych ilustracji na torbach płóciennych? Zapraszamy!

Na zajęciach z grafiki warsztatowej uczymy technik linorytu i suchej igły. W programie przewidujemy naukę tworzenia matryc graficznych i uzyskiwania odbitek, omówienie podstawowych zasad projektowania i typografii, zapoznanie z najwybitniejszymi osiągnięciami twórców dawnych i współczesnych. Zapewniamy materiały i narzędzia oraz prasę graficzną. Marzy Ci się notes z własną grafiką? A może chciałbyś się nauczyć robienia niepowtarzalnych ilustracji na torbach płóciennych? Zapraszamy! Zajęcia dla osób 16+

Prowadząca: Magdalena Weber

Artystka wizualna, w swojej twórczości posługuję się technikami grafiki warsztatowej. Jej ulubioną techniką jest linoryt. W grafikach porusza tematy związane z pamięcią człowieka i tego w jaki sposób widzimy abstrakcyjny obraz. Ważnym elementem jej grafik jest faktura. Jest częścią zespołu @printcard_wroclaw grupy, która organizuje międzynarodową wymianę grafik. Trzykrotna laureatka stypendium  Rektora dla najlepszych studentów, laureatka stypendium Prezydenta Miasta Wrocławia oraz Stypendium Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

terminy zajęć: środa 18:00-19:45 / koszt 120 zł / 1 x tyg.

Zapisy: tel.: 71 325-14-83, wew. 100 .

 

Szczegóły wydarzenia:
ckagora.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia