Zdjęcie wydarzenia HAVASI – wirtuoz światowej sławy z widowiskiem fortepianowym

HAVASI – wirtuoz światowej sławy z widowiskiem fortepianowym

Największa sensacja europejskich sal koncertowych od Londynu po Berlin już niebawem zawita do wrocławskiej Hali Stulecia!

HAVASI – Pure Piano Concert Niewiarygodne widowisko fortepianowe już 25 maja 2022 we Wrocławiu Największa sensacja europejskich sal koncertowych od Londynu po Berlin już niebawem zawita do wrocławskiej Hali Stulecia.

Nie przegap okazji, aby spotkać się z pianistą kochanym przez miliony. HAVASI to węgierski współczesny kompozytor i wirtuoz fortepianu, który na nowo definiuje muzykę klasyczną. Posiada wyjątkową charyzmę gwiazdy rocka, która wypełnia sale koncertowe po brzegi, urzekając publiczność w każdym wieku. 25 maja 2022 (środa), godz.19.00 Hala Stulecia we Wrocławiu.

Program widowiska to w 100% oryginalne solowe utwory fortepianowe jednego z najbardziej fascynujących i wszechstronnych kompozytorów współczesnych, HAVASI.

Jego muzyka nie przypomina niczego, co słyszałeś wcześniej: jest świeża, pełna pasji i niezwykle zabawna! Spodziewaj się zaskoczenia: jeden fortepian wystarczy, aby charyzmatyczny artysta głęboko poruszył i zabawił publiczność, jednocześnie zdradzając swoje muzyczne sekrety, które podbiły serca tak wielu ludzi na całym świecie.

Na jego widowiska sprzedano ponad 500 000 biletów, grał w najbardziej znanych salach koncertowych na świecie, takich jak Carnegie Hall, Sydney Opera House czy Wembley Arena. Teraz zagra w Polsce! To jest coś niepowtarzalnego. To jest HAVASI! W ostatnich latach wyprzedał między innymi kultową Wembley Arena w Londynie, Mercedes-Benz Arena w Berlinie i Tauron Arena w Krakowie oraz wiele innych aren w Europie.

HAVASI Symphonic był drugim międzynarodowym koncertem Billboard, numerem 1 na iTunes i absolutnym numerem 1 na Deezer: artysta numer jeden, album numer jeden, piosenka numer jeden. HAVASI wykonywał innowacyjne kompozycje w najbardziej prestiżowych salach koncertowych świata, takich jak Carnegie Hall w Nowym Jorku, Opera w Sydney czy Konzerthaus w Wiedniu.

Jest absolwentem światowej sławy Akademii Muzycznej im. Franciszka Liszta, z głęboką znajomością tradycji klasycznej, który tworzy instrumenty klasyczne na miarę współczesności.

Jego nowatorski styl wzmacnia muzykę klasyczną dźwiękami tradycyjnego folkloru i elementów pop rocka, czyniąc go najbardziej wyjątkowym wykonawcą na świecie. 

Szczegóły wydarzenia:
pankoncert.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia