Wydarzenie odwołane. Spektakl dla dzieci: ,,Hej, przygodo’’

Pirat Hary i jego ukochana Lili marzą by przeżyć prawdziwą przygodę.Pewnego dnia Lili postanawia wyciągnąć z piwnicy drewnianą skrzynię.

Wydarzenie odwołane. 

,,Dwie piękne marionetki: pirat Hary i jego ukochana Lili marzą by przeżyć prawdziwą przygodę. Jednak dni wolno mijają i w ich życiu nie dzieje się nic fascynującego.

Pewnego dnia Lili postanawia wyciągnąć z piwnicy wielką, drewnianą skrzynię, w której ponoć ukryte są wspaniałe kostiumy. Jednak kiedy Hary i Lili próbują otworzyć tajemniczą skrzynię dzieje się coś niezwykłego.

Czyżby ich marzenia właśnie dziś miały się spełnić ?’’ Czy chcecie przeżyć z nami wspaniałą przygodę, odwiedzić niezwykłe miejsca, zatańczyć prawdziwy piracki taniec i poznać prawdziwego pirata-dżentelmena? Jeżeli tak, to zapraszamy Was na wyjątkowy, edukacyjny spektakl, pełen pięknej muzyki, wspólnej zabawy, tańca i śpiewu, przeznaczony nawet dla najmłodszych widzów. Podczas naszej wyprawy poznamy wspaniałe lalki teatralne: marionetki, muppety i pacynki, będziemy tańczyć z piratem Samem i jego papugą Doris, ukołyszemy do snu złote rybki i poznamy smak prawdziwej, morskiej przygody.

,,Morska Przygoda'' to pełna wspaniałej muzyki i dźwięków natury podróż nawet dla najmłodszych dzieciaczków, podczas której każdy z Was będzie mógł się poczuć jak prawdziwy wilk morski. Spektakl ma interaktywny charakter i nawet najmłodsi widzowie biorą w nim aktywny udział.

Szczegóły wydarzenia:
magicznyteatrmuzyczny.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia