Improkracja: Nie śpię, bo gryzą mnie bobry online

Fragmenty tekstów z polskich tabloidów posłużą jako inspiracja do zaimprowizowania scen.

Otwieraj Chrome'a, bo Improkracja wbija do Ciebie na chatę. Stworzon improwizowany spektakl online, który możesz oglądać u siebie w domu. Usiądź na kanapie i poczuj się jak w pierwszym rzędzie w Vertigo.
 
Washington post, Fakt, New York Times, Super Express, Wall Street Journal, Życie na gorąco… Wszyscy wiemy, gdzie można znaleźć najgorętsze newsy i zgłębić kunszt słowa najznakomitszych dziennikarzy.
 
Fragmenty tekstów z polskich tabloidów posłużą  jako inspiracja do zaimprowizowania scen. Wszystko na poczekaniu, na Waszych oczach, bez wcześniejszego przygotowania. Ostrzegamy: pewnych artykułów nie da się odczytać, pewnych scen nie da się odzobaczyć…
 
Całość spektaklu będzie transmitowana dla Was prosto ze sceny Vertigo Jazz Club & Restaurant.

Jak oglądać?

  • Kup bilet na stronie KupBilecik.pl
  • Wejdź na stronę
  • Znajdź na stronie wydarzenie na które wykupiłeś bilet.
  • W polu „KOD BILETU", przy interesującym Cię wydarzeniu, wpisz kod biletu, który otrzymałeś w mailu potwierdzającym zakup z KupBilecik.pl
  • Kliknij „WEJDŹ" i ciesz się wspaniałą transmisją.
Za ile? 27 zł

Teatr Improwizacji Improkracja to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce w Polsce, będąc jednocześnie jedną z pierwszych grup, które prezentują ten rodzaj teatru w kraju. Od ponad 9 lat Improkracja wystawia swoje spektakle we Wrocławiu, przyciągając co tydzień komplet widzów. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów. 

Galeria

Powiązane wydarzenia