irga : trzy historie. improwizowany spektakl komediowy

Trzej muszkieterowie, trzech tenorów, trzecia zasada dynamiki. Jak podaje portal sciaga.pl liczba 3 to liczba nieparzysta.

Trzej muszkieterowie, trzech tenorów, trzecia zasada dynamiki. Jak podaje portal sciaga.pl liczba 3 to liczba nieparzysta, przynosząca szczęście. Uznawana przez wielu starożytnych filozofów za doskonałą Trzecia planeta od słońca, trzej królowie, trzy billboardy za Ebbing Missouri.

Mimo, iż znana od wieków, wciąż jej moc i pełne znaczenie pozostają nieodkryte. Trzeci wymiar, trzy wiedźmy, jajecznica z trzech jaj. Pomaga, rozwiązuje problemy, wskazuje drogę. Liczba matka. Zapraszamy na komediowy spektakl teatru irga! Spektakl w pełni improwizowany, tworzony na scenie, nie grany nigdy wcześniej i nigdy później. Pokażemy trzy historie zmierzające w różnych kierunkach.

Podzielone na trzy części każda. Inspiracje zaczerpniemy z rozmów z widzami, albo z smsów, albo z horoskopów. Albo wszystkimi tymi metodami, tak by dały kolejną liczbę trzy. Zapraszamy!

Ważna informacja: Posiadaczy biletów zakupionych przez internet organizatorzy proszą o przybycie na miejsce przed 19.45 w celu zajęcia miejsca. Po godzinie 19:45 zakupiony bilet nie gwarantuje miejsca siedzącego. 

Bilety w cenie 20 zł 

Jak kupić: w internecie i 15 min. przed wydarzeniem na miejscu.

Galeria

Powiązane wydarzenia